Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Hardcore - Szukam Technika (Współwłaściciel)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

SERWER HARDCORE

O projekcie:

Zanim napiszesz „hAhA kOlEjNy sErWer pod hajs!!! I to pewnie izihace haha :D” przeczytaj post do końca.

Dodam też, że grałem na skafie od 6 edycji więc wiem jak się grało i wiem jak powinien wyglądać prawdziwy Hardcore!

Chciałbym by został zrobiony na wzór mc.skkf.net czyli:

Żadnych vipów, kluczyków, pandor i kitów, jedyne co jest w ItemShopie to unban i kolorowy nick. (Unban 3.5/5 pln, kolorwy nick 7 pln).

Bany za śmierć na 3 dni.

Trudne itemy na gildie, podobne jak na skafie. (żeby je zdobyć trzeba też trochę chodzić po mapie, nie tylko kopać).

Mały drop (oscyluje w 1 % na złoto, 0,5 diamenty, bez dropu pereł, książek, obsydianu itd…)

Brak /baza, brak powiększania cuboidów (od razu dostajesz 100x100 cuboid).

Brak /spawn, /home, bez jakiejkolwiek teleportacji.

PvP w gildii które jest zawsze włączone.

Zablokowane punche (i tylko one są zablokowane reszta dozwolona).

Stoniarki i obsydianiarki robione ręcznie (Stoniarki robione w craftingu, obsydianiarki z mechanizmem).

Brak autoboyfarmerów, autofos i innych głupot.

Brak budowania i odnawiania się stoniarek podczas walki (na poziomach 255 w dół)

Bez limitu na koxy (drop jest taki mały że nie będzie warto brać np. 5 koxów).

 

Moje „dodatki” (mogą lecz nie muszą być dodane, będą ankiety):

Bany za oszusta (naprawmy choć troszkę community ;)).

Oddawanie itemów za nogi (gracz który zrobi nogi nie jest karany, musi być filmik jak ktoś umiera w nogach).

Płynny knockback i hity (przecież to jest najważniejsze, a patrząc na dzisiejsze serwery MediumHC to pvp wygląda na zasadzie –nikt nie leci i wygrywa ten kto ma więcej cps w makrze + usunięty relog.

Bany za makro (na prawy i lewy przycisk).

Większa moc tnt (żeby było warto przebijać).

Za każde podbicie gildii 16 koxów dla lidera.

Nether ON lecz z zabitego Withera wypada 1 „specjalny item”, i z 3 takich specjalnych itemów tworzy się beacona. (trzeba zabić min 3 Withery żeby mieć beacona).

 Poty na speeda i fire resistance z itemów z Netheru.

 

Wyżej wymienione rzeczy są tylko małym procentem jeżeli chodzi o cały serwer.

Na serwerze będzie bardzo dobry anticheat (wszelkie blatant/rage cheaterzy będą od razu banowani permanentnie na IP, forge będzie zablokowany).

Jako iż aktualnie nie ma serwerów hardcore (MCHC nie jest serwerem hardcore…)

to serwer ma szanse zdobyć wielką popularność!

Serwer będzie na wersję 1.8.9 (no chyba, że z blazingpackiem to 1.8.8).

Oferuję:

Technik - % z przychodów (w granicach 20-40%) + rola Współwłasciciela

Oczekuję:

Technik: znajomość Bukkit API

 

Kontakt: 

 

Discord: Jucy#6543

Telegram: Jucy

Ewentualnie PW na forum

Skype (bardzo rzadko sprawdzam): GOSHA X hehe

Opublikowano
6 godzin temu, PolishServerRPG napisał:

kontakt prosze

aaa zapomniałem o kontakcie.

TS3 - uglygang.tsdns.pl (najszybszy kontakt)

STEAM - steamcommunity.com/id/dutseek

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Szukam sponsora
  • Biter. zmienił(a) tytuł na Szukam sponsora
Opublikowano

Jeżeli nadal poszukujesz sponsora, to jestem w stanie odstąpić Ci część serwera dedykowanego.

Zapraszam na PW.

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

  • JimForce zmienił(a) tytuł na Szukam sponsora na serwer practice
Opublikowano
5 godzin temu, popek101 napisał:

Ciekawie, szukasz kogoś kto zrobi za Ciebie a na dodatek kupi Ci maszynę. Może lepiej sobie odpuścić?

3 osoby już do mnie pisały o maszynie, z czego jedną już miałem wszystko ugadane tylko pingi były zbyt wysokie, jeżeli chodzi o technika to któryś może zaryzykuje bo wydaje mi się że warto ;)

7 godzin temu, JordiiYT napisał:

Sponsor i technik all ogarniaja a ty nic. 

Dokładnie, a ja sobie tylko hajs zgarniam.

Poza tym ja szukam Technika i Sponsora, nie opinii. Jak nie jesteś Sponsorem Technikiem to nie rozumiem po chooj się udzielasz?

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Poszukuje ekipy na serwer
Opublikowano

A ja chętnie pogram sobie na takim serwerze jeżeli będzie nie p2w :)
 

20 godzin temu, JordiiYT napisał:

Sponsor i technik all ogarniaja a ty nic. 

Czemu musisz się udzielać pod każdym serwerem? Gówno wiesz a jeszcze większe gówno piszesz, dla ciebie każdy kto ma sponsora lub technika to nic nie robi tylko oni za niego ogarniają, mylisz się ;)


 

Opublikowano
26 minut temu, JordiiYT napisał:

Gowno wiem? Narazie to mam serwer gdzie gra 200 osób Wiec nie pisz mi takich postów bo się ośmieszasz 

Gowno wiesz, 200? 3/1000 mordo

  • 2 tygodnie później...
  • Envqu zmienił(a) tytuł na Serwer Hardcore - Szukam Technika (Współwłaściciel)
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...