Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mu Republica | Season 6 Episode 3 | Exp: 1000x - Drop: 60% | Opening 30/06/17


MuRepublica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mu Republica | Season 6 Episode 3

Web: www.murepublica.com.ve
Forum: http://forum.murepublica.com.ve/
FanPage: https://www.facebook.com/OficialMuRepublica/

* Exp: 1000x
* Drop: 60%
* Level Reset: 400
* Pointsr level: 5/7
* Max Stats: 65000
* Elf Buffer max level: 150
* Auto-reconect : Activado
* Zen reset: 150.000.000
* Zen reset Master: 200.000.000


* Guild Create: 100 Lvl - 40 Resets
* Gens: 35 Resets

* Battle MPCforum Gens: Stadium y Vulcanus
* Bar de HP monster
* Battle Soccer


Rates Chaos Machine :
    
- Items +10 = 90%
- Items +11 = 85%
- Items +12 = 80%
- Items +13 = 75%
- Items +14 = 60%
- Items +15 = 50%


Commands
/add(str,agi,vit,ene,cmd)
/ware (0,1,2)
/reset

Opening Hours

Venezuela -> 6:00pm
Argentina -> 7:00pm
Peru       -> 5:00pm

 

 

Opublikowano

o 24 start

Please make a website in eng
Please make a website in english
Opublikowano

wszystko fajnie pięknie ale jakas szansa na angielskiego klienta? albo coś? nie znam portugalskiego czy tam hiszpanskiego... whathever..

Opublikowano

Wpadne :) Moze cos razem zrobimy

Tylko brakuje mi tu wiecej informacji o serwerze co gdzie jak kiedy i z czym.

Jak ze statami czy zostaja czy reset jak balans postaci itd

AmazingLife

Opublikowano

serwer rusza o 24.00

admin juz robi angielska wersje

 

Opublikowano

ja tez pewnie admin cos jeszcze robi . caly dzien czekam omg

widze w rankingu ktos tam nabija juz lvle nick: QuayQuay 

ps jak mam to rozumiec? ADMIN ogarnij sie!!!

JEST  DZIALA   !!!

kurde widze ze ktos tam po lorce se chodzi. a ja reloga dostaje ciagle ;/

Opublikowano

ja tez pisze do niego. jestem teraz w grze w lorencji i widze ze dopiero dodaje wszystko po kolei. nawet mobu juz dodal tylko ze sie nie ruszaja jeszcze xD

Opublikowano

ja tez tak mialem, ale teraz jestem caly czas w lorencji i zwiedzam. nic niemozna w sumie robic jak narazie bo admin ciagle cos dodaje. teraz dodal NPC buffy prawe dolne wyjscie lora. kurcze ide chyba spac, niech se poogarnia. tak czy siak wkurwil mnie ^^

DZIALAAA  juz normalnie . wystarczylo reloga zrobic

Opublikowano

kurdeeee  reloga robilem i niemoge juz wbic bo pisze . error . ide spac bo rano trza wstac. jutro se popykam albo ten farea . heja

szok top 1 po zaledwie 4 gozdinach ma 500rr :

elFaBella elf.gif Str: -- Vit: -- PK Level: Hero
High Elf Agi: -- Eng: -- Level 400
Com: -- Reset 500, Grand Resets 0
 
2 H3RCUL3S dk.gif Str: -- Vit: -- PK Level: Hero
Blade Master Agi: -- Eng: -- Level 400
Com: -- Reset 307, Grand Resets 0
 
3 PeliGroBM dk.gif Str: -- Vit: -- PK Level: Hero
Blade Master Agi: -- Eng: -- Level 400
Com: -- Reset 179, Grand Resets 0
 
4 TheLord dk.gif Str: -- Vit: -- PK Level: Hero
Blade Master Agi: -- Eng: -- Level 400
Com: -- Reset 114, Grand Resets 0
 
5 Donatox wiz.gif Str: -- Vit: -- PK Level: Hero
Grand Master Agi: -- Eng: -- Level 400
Com: -- Reset 113, Grand Resets 0
 
6 miyo wiz.gif Str: -- Vit: -- PK Level: Hero
Grand Master Agi: -- Eng: -- Level 400
Com: -- Reset 113, Grand Resets 0
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...