-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz

Pytanie
Szysz3k
Szysz3k
Cześć! Jestem w trakcie przenoszenia usług z dwóch VPS'ów na jednego dedyka (koszty :D). Większość poszła w miarę gładko (VPN, DNS, strona, bazy danych, screenshooter, etc, etc.) tylko z jednym mam wielkie problemy... wcześniej poczta 'leżała' na iRedMail, czego tym razem chciałem uniknąć więc postanowiłem skonfigurować wszystko od nowa. I to jest miejsce w którym zacząłem napotykać problemy, większość były to literówki/white space'y. Aktualnie męczę się z tym, żeby postfix/dovecot działał z MySQL'em - w połowie działa, jest w stanie odczytać aliasy, virtuale skrzynki i domeny przy odbieraniu mail'i ale nie chce przepuścić tego do logowania się na nie.
Log przy odbieraniu mail'a wysłanego na alias (root -> szczot3k)
*wycięte logi z połączenia od GMAIL'a*
Próba wysłania maila z filip -> root
Jest ktoś w stanie mi pomóc? master.cf, jak i konfiguracje dovecot'a, oraz tabel mysql, moge podac na prosbe.
Dane logowanie do MySQL'ki sprawdzone kilka razy.
4 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.