Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapraszam na TS Hardkorowe Lamy.xx


DaxLer1972

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:: Nazwa Serwera: Hardkorowe Lamy::

:: Adres ip Serwera:178.217.184.166:3898

:: Oferujemy:

>Ilość slotów:32 ale nie powiększamy bo jest narazie mało osób jak będzie taka potrzeba to powiększymy.

>Dostępny Serwer 24/7

>Profesjonalna i miła Administracja.

>Szybkie łącze,dzięki mamy mały ping.

>Poszukujesz ludzi do gry? Metin2,CS GO, League of Legends.

>Użytkownicy którzy korzystają z serwera TeamSpeak3 dostaną każdą odpowiedz w razie jakich  problemów/pytań.

>SerwerSpeak3 jest cały czas rozwijany

Zapraszam z korzystania serwera TeamSpeak 3 !

::Kontakt:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100006491049138

Opublikowano

Wszedłem na serwer i co? Praktycznie nie widzę jakichkolwiek plusów....

- Brak jakiegokolwiek banera
- Praktycznie brak ikon
- Wygląd strefy publicznej porażka
- Brak jakiejkolwiek automatyzacji
- Brak domeny
- Brak jakichkolwiek podstawowych informacji o serwerze
- Brak regulaminu czyli wszystko wolno!
- Słaba prezentacja
 

Tam więcej nie ma co oceniać nawet bo tam praktycznie nic nie ma :D.

sygnatura.png

Opublikowano

1.Baner już się tworzy.

2.Są ikony.

3. Strefy publiczne poprawione 

4. Domena będzie  wkrótce 

5.Regulamin już jest.

To jest mój pierwszy TS proszę o nie wyzywanie albo coś.

 

Pasjonat
Opublikowano

Wszedłem na serwer no i praktycznie to samo co napisał @Wonoaceczyli:

- brak banneru.

- jak się wchodzi są błędy że nie ma ikon na kanałach.

- Wygląd jak wygląd niczym się nie różni.

więc jak narazie neutral i życzę miłego rozwijania serwera :)

Pasjonat
Opublikowano
3 minuty temu, Yukiszider napisał:

NIE POLECAM

Wbijam na ts a tu:

 

Screenshot 2017-06-27 14-23-15.jpg

Nie polecasz bo co dostałeś bana że masz swojego teamspeak'a? , oj kura kura wracaj na tą swoją jajecznice.

Opublikowano
59 minut temu, badkiller685 napisał:

Nie polecasz bo co dostałeś bana że masz swojego teamspeak'a? , oj kura kura wracaj na tą swoją jajecznice.

Chcę wbić ocenić teamspeaka a tu ban nic nie zrobiłem to jak mam inaczej ocenić...

logo.png

Pasjonat
Opublikowano
2 minuty temu, Yukiszider napisał:

Chcę wbić ocenić teamspeaka a tu ban nic nie zrobiłem to jak mam inaczej ocenić...

masz swojego teamspeak'a więc o co ci chodzi? , powód był prawidłowo zrobiony z powodem i ja kończę z tobą rozmowę .

oraz nie rób tu Syfu panu Daxlerowi  :)

 

@Edit

Opublikowano

Takie serwery powinny znikać, a nie się reklamować. Wymyślcie coś nowego, serwerek brzydki i mało przejrzysty. Nie polecam.

 

Opublikowano

Moja opina serwer zrobiony na od wal się kanały i strefy pomieszanie wszystkie na raz. Spacery nie oddzielają nawet stref. Ikonki też są nie wymiarowe do rang każda ikonka wygląda inaczej.

Opublikowano

Słaby serwerek, niczym się nie wyróżniający. Mam wrażenie że robiony na szybko, za szybko...

- słaba prezentacja

- brak banneru

- brak domeny

- mało rang

- nawet rang Ci się nie chciało posortować

- nie ma ikonek na wszystkich kanałach

 

Opublikowano

a99ab58f9eb21b9e59e878ad3d574224.png

Powiem tak, zabrakło mi słów, ten serwer to jest totalna porażka, układ kanałów i ogólnie cały ten serwer jest zrobiony na odpierdol się oraz brzydko wygląda.
Takie teamspeak'i nie są nawet warte uwagi

Dnia 27.06.2017 o 13:25, Yukiszider napisał:

NIE POLECAM

Wbijam na ts a tu:

 

Screenshot 2017-06-27 14-23-15.jpg

 

Zachowanie właściciela bardzo słabe, zbanować kogoś za to że posiada własnego teamspeak'a? Najgorszy powód jaki można wymyślić, po to robisz temat na MPCforum żeby ludzie ci go ocenili, chociaż szkoda że w ogóle ten temat zrobiłeś bo to jest najgorszy TeamSpeak na jakimkolwiek w życiu byłem, brak zaangażowania, zrobiony w 2 minuty, totalna porażka.

0.5/10

Opublikowano

Najgorszy serwer jaki jest na tym forum, wszystkie minusy już wyżej wymieniono więc nie będę się powtarzać. [cspacer8]•●۞  Kanały tym Czasowe ۞●• - tak na przyszłość, pisze się Kanały Tymczasowe :P Regulamin też jakoś wydaję mi się że słyszałem ale nie jestem pewien. Co jak co ale wygląd jest tragiczny...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Cytat

14. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...