Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam dobrze zgranej piątki :D


n0ticed

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, poszukuję zgranej "piątki" do Teamu, który posiada nazwę AngelFive. Przejdźmy do wymagań..

Wymagania:

Ranga: DMG+

Prime: +

Link do profilu:

Wiek: 14+

 

Kontakt: Steam, który będzie podany niżej lub GG [58536706]

Zależy mi na osobach, które szybko się nie poddają, walczą do końca, które są zgrane i nie denerwują się na osoby w drużynie.

Coś o Teamie:

Team "żyje" już troszeczkę była "piątka" ale szybko się rozpadła. W teamie jestem aktualnie ja i moja Koleżanka. W zasadzie nie mam co się rozpisywać...

Coś o Mnie:

Jestem Wojtek, mam 15lat, Mieszkam pod Wrocławiem. Jestem osobom, który jest dość spokojna, ale szybko się denerwuje. Walczę do końca nie poddaje się. Posiadam rangę: Supreme. Jestem osobom, która wszystko przemyśla całą grę po CT i TT, gra na spokojnie. Myślę, że nie muszę się bardziej rozpisywać, bo jeżeli ktoś się zgłosi, to pozna mnie bardziej. A koleżanka wstydzi się więc nie napisze nic o niej, dodam tylko że jest nieco starsza ode mnie ;p I podane GG jest właśnie jej :)

Link do mojego profilu: https://steamcommunity.com/id/n0ticedofficial 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...