Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Dmg Epickich Mi. Niebiańskiego Miecza


AdrRek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Gram na rumuńskim serwerze na modzie kamera. Nie widzę dmg niebiańskiego i innych epików. Da radę jakoś zrobić żeby wszystko się wyświetlało? Jesli było to przepraszam ale nie mogę znaleźć nigdzie.

Gdzie się podziały, tamte privy(atki)

Tamto eq i tamten świat...

Opublikowano

No właśnie zamieniałem już pliki item z chinola i wgrywałem patch atlantydy i nic. Nie widać obrażeń. Jest jakiś inny sposób? Może jakaś paczka plików, która to spolszcza. Istnieje coś takiego? Albo jak ktoś widzi te bronie na swoim kliencie nich może wrzuci pliki za to odpowiedzialne. Będę wdzięczy i jak coś to + albo jak kto woli - bedzie:P

Gdzie się podziały, tamte privy(atki)

Tamto eq i tamten świat...

Opublikowano

prosze:

http://www.mpcforum.pl/topic/103230-dlwszystkie-bronie-85-i-wicej-by-exar/

Opublikowano

Nic nie działa:/ Nadal nie widzę swojego niebiańskiego miecza:/ Powoli zaczynam wątpić, że istnieje jakiś sposób... Pomocy:)

Gdzie się podziały, tamte privy(atki)

Tamto eq i tamten świat...

Opublikowano

No fajnie. A można wiedzieć skąd? Jeśli to by było takie proste to raczej nie prosił bym o pomoc.

Gdzie się podziały, tamte privy(atki)

Tamto eq i tamten świat...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...