Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Fahrenhe1t

[iSRO][Xian][CAP90] Phantoms - Nowa Gildia Zaprasza Wszystkich Graczy w Swoje Szeregi!

5 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Witam!

Mam wielką przyjemność zaprosić wszystkich chętnych graczy z serwera Xian do dołączenia do naszej Gildii. 

Nazywamy się Phantoms.

Choć gildia istnieje tylko kilka dni, to mam nadzieję, że szybko się rozrośnie.

Z wiadomych względów nie mamy żadnych szczególnych wymagań, no może poza jednym: 

Kultura osobista - nieodpowiednie zachowanie wobec innych graczy nie będzie tolerowane

Trochę informacji na temat gildii:

Data założenia: 19.06.2017

Ilość graczy (23.06): 15/20 osób.

Oraz trochę informacji na temat samego serwera:

Otóż 7 czerwca został otwarty nowy serwer "Xian" (iSRO) na którym maksymalny poziom to 90 i dostępne są TYLKO postacie chińskie. Wielu starych wyjadaczy wróciło tylko i wyłącznie dla tego faktu. 

Dodatkowo jeżeli nowe konto zostanie zarejestrowanie przez stronę jcplanet.com, można dostać bonus w postaci 100k sp oraz broni 1D-9D SUN +5.

Kontakt przez PW

lub w grze:

Fahrenhe1t

R0q

Do zobaczenia na szlaku!

Edytowano przez Fahrenhe1t

Grałem, grałbym dalej, ale mam problem z clientem, pobrałem ze strony joymaxa. Używam sBOT'a, po kilkudziesięciu minutach do dwóch godzin, client zamyka się i mam komunikat, że program przestał działać. Ktoś z aktywnych graczy wie jak rozwiązać ten problem?

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Niestety nie wiem jak Ci pomóc. Nigdy nie spotkałem się z tym problemem. Próbowałeś szukać pomocy na oficjalnym forum?

Chętnie się do was przyłączę, bo chciałbym wrócić do silka :) Zakładam konto i lecimy :P

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1518594
Użytkowników: 1189584
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: adamek.