Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarabianie on-line w wieku 15 lat


oski0132

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, jako iż zbliżają się wakacje chciałbym odciążyć rodziców z mojego kieszonkowego (remont domu itp.) i w trakcie nich chciałbym sam sobie na nie zapracować on-line na jakieś duperele.

Szukając trochę informacji o tym natknąłem się na m.in. wypełnianie ankiet, wszedłem na pierwszą stronę od góry ( http://www.surveycompare.pl ) i zacząłem czytać. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć na czym polegają ankiety darmowe i płatne? Różnica w wynagrodzeniu jest duża, ale nie wiem na czym to polega. Poza tym jest tam napisane, że ogólnie znaczna większość firm wymaga ukończonych 16 lat, na koncie paypal mam podany wiek 21 lat, jeśli podam wiek z PayPal'a (tak czy tak fałszywy) to będą oni to jakoś weryfikować?

Może macie jakieś inne strony do zarabiania on-line nie będąc osobą pełnoletnią?

Posiadam konto bankowe i konto PayPal.

Wiem, że kiedyś gdzieś tutaj był taki temat, ale za cholerę nie mogę go znaleźć.

Opublikowano

Jak zadowalającym jest zarobek po 8 h siedzenia przy kompie w granicach 10 zł to sie zapisuj i zarabiaj .  

 

To twój problem że w razie weryfikacji wieku która jest losowa czasem obowiązkowa  nie będziesz mógł wykazać sie dokumentem tożsamości i stracisz wszystko co zarobiłeś. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Nie marnuj wakacji za takie śmieszne pieniądze. Poświęć ten czas na rozwijanie hobby, naukę programowania (jeśli Cię to interesuje), siłownię czy coś innego.

Opublikowano

Na Tibii (prywatne serwery) można sporo wyciągnąć, oczywiście mówię tutaj o boceniu, nie graniu ręcznym. Jak chcesz więcej info to pw :v

 

Opublikowano

Giełda - forex - opcje binarne. Ostatnie nie potrzebuje dużego wkładu pieniędzy a zarobki są dość wysokie jeżeli potrafi się myśleć i trochę człowiek spędzi na czytaniu i nauce. Sporym minusem jest to że konto musiało by być na kogoś dorosłego.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano
1 godzinę temu, als34 napisał:

 

ewentualnie zarabianie na grach. W sieci są kasyna online, w których możesz pograć sobie na pieniadze. Z drugiej strony taka gra to jest jednak pewne ryzyko. No i trzeba mieć kasę na to aby zainwestować. 

Nawet nie pewne ryzyko, tylko ogromne. Szanse na wygraną są bardzo niskie, 99% osób traci. Z gier hazardowych to tylko obstawianie meczy i poker, w tym drugim wygrana zależy głównie od umiejętności, nie od szczęścia. 

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Cos sie wypowiem o kasynach na necie. Bo juz troche gram. Szanse sa takie srednie , jak ktos ma nadmiar pieniedzy to fajna rozrywka polecam. Mozna wygrac bardzo duzo ale i vice versa .

Ja gram na instacasino to w czerwcu wlozylem okolo 500 euro a wyciagnalem 4200 euro na konto. Nie wiem czy poprostu mi sie poszczescilo czy szanse sa takie.

Ale z tego co widac ludzie naprawde duzo wkladaja i typek ostatnio okolo 200.000 euro w jeden dzien wygral a to juz cos jest.

Tylko to jest hazard wlasnie ,trzeba wyczuc kiedy wyplacic bo mozna duzo przejebac.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...