Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję ekipy do projektu multi-gaming / technika metin


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć i czołem.

Na wstępie napiszę, że jest to wątek wzięty na poważnie i okres przygotowań trwa już od stycznia. 

Szukam ekipy pod ewentualne przygotowania serwerów oraz reklamę. 
Strona już jest. Blackside.pl 


Co planujemy oprócz serwerów cs go które już są?
Cs 1.6 - 3x 21 slot 
Cs:go 1x 32 slot 128tic
Tibia 1x 1000slot rl map
Metin2 - 1000 slot
Minecraft - 300 slot

Oczywiście teamspeak w zakresie oraz z czasem więcej serwerów.
Planuję GTA:samp RP, CoD i może coś się do CS,ów dokupi.

Otóż serwery stawiamy na dedyku z lokalizacją polską. 


Teraz kogo szukamy?

**Grafika - jedna osoba
**Redaktora 
**Adminów na serwery 
(Na każdy serwer po 2 na początek)
Reszta wyłoni się z czasem i przy konkursach reklamowych. 
Oczywiście 18+ - tak jak pisałem, to poważny projekt
**Opiekunów serwerów:
Cs:go - potrzebny opiekun
Tibia - potrzebny technik
Metin2 - potrzebny technik/opiekun
MC - potrzebny opiekun

Wymagania
- 18+
- teamspeak
- możliwość składek (do momentu rozbujania machiny jedynie od adminów, jedynie na starcie)
- dyspozycji
Dyspozycja od opiekunów od zaraz
- zaangażowania
- powagi (chociaż deko)
- znajomości komend w poszczególnych grach
- znajomość plików konfiguracyjnych od opiekunów

Oferujemy
- rangi na forum
- adminów w grach
- podział wpływów po rozkreceniu sieci (po opłaceniu serwerów)

- Dla techników % z IS (dla chętnych umowa o dzieło)
- miłą zabawę i atmosferę
- domenę .Pl 
- szatę graficzną forum
- 100% zaangażowanie
- serwer dedykowany

Jaki plan?



- robimy serwery cs1.6 na localu wrzucamy na hosting do testów
- następnie serwer tibia i cała reszta
- intensywnie reklamujemy/linkujemy fora
(Tu wykupię kilka reklam bo bez tego ani rusz / tyczy się to też serwerów)
Reklamę ruszymy z konkursem o konta steam. Planuję rozdać z 5.
- pozycjonujemy i optymalizujemy stronę


Ogólnie to myślę, że około tysiąca mam na tę chwilę, z pomocą ekipy możemy nieźle wystartować. 

W razie pytań walić na PW tam podam mail.
Lub GG 62802675

Opublikowano

"Ogólnie to myślę, że około tysiąca mam na tę chwilę, z pomocą ekipy możemy nieźle wystartować.''

Jeżeli nie masz technika, który będzie Ci pisał systemy to nawet nie wystartujecie, nawet na drobną reklamę by nie było.
Serwery CS też nie należą do najtańszych.

Powodzenia.

Opublikowano

Serwery cs zostaną postawione także na dedyku + reklama cssetti i rozmaite boosty. Paczki będą unikalne być może na zamówienie jeśli się nie znajdzie chętny na opiekuna który zrobi paczkę (oczywiście nic za darmo)

Co do technika, wiem że ciężko znaleźć dobrego który pracował by za % z IS lecz może jednak dlatego też pisałem, że w grę wchodzi umowa na papierze. 

Ja także będę wkładał 900 miesięcznie na dedyka więc do technika należeć będzie tylko postawienie serwera. Może nie tylko, ale aż. Nic więcej nie wymagam. 

Za dodatkowe systemy na pewno wynagrodzenie wzrośnie. 

 

Zapraszam do kontaktu.

Opublikowano

Co oferujesz grafikowi? 

Ps. Dla technika i ciebie umowa o dzieło jest trochę bez sensu, zważywszy jak mowa tutaj o stałej, ciaglej współpracy, a nie pojedyńczym zleceniu.

igNMhIy.png


 

  • Kubek zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...