Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

maxy czy pumy??


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elko krótka piłka

potrzebuje buciszy do 350 i mam dylemat czy brac te maxy

http://sklep.sizeer.com/nike-air-max-90-2-0-essential-meskie-buty-buty-lifestyle,plec,MM,B,BL,370340504.bhtml

akurat jeden moj rozmiar zostal wiec spoko cena

czy te pumy 

http://www.ataf.pl/p/k/2996,77/obuwie/meskie/buty-lifestyle/puma-bog-limitless-hi-evoknit-burnt-black

ew. te jasniejsze

zelki mi nie siadaja, tak samo vansy odpadaja, a w tej cenie w sumie nic ciekawszego nie znalazlem

Budowniczy
Opublikowano

air maxy fuuu 

pumki tak samo, na lato to tak średnio wygląda

 

może nitki? 

https://worldbox.pl/buty-nike-flyknit-racer-legion-blue-526628-102.html

musisz czekać na sale, ostatnio gdzieś widzialem za 400

są mocno przewiewne, ale wygoda no tak średnio na dłuższe chodzenie

 

ewentualnie presto, przewiewne, wygodniejsze niz nitki, poniżej 400 znajdziesz 

 

https://sneakerstudio.pl/product-pol-10443-Buty-meskie-sneakersy-Nike-Free-RN-Flyknit-831069-001.html

tak na koniec, wygodne, przewiewne też nawet spoczko. za taką cene się w chuj opłaca

Za taką cenę raczej nic innego nie ma ;/ 

 

 

 

 

34239885046803378909.png

"Mówią, że tutaj miłość to paliwo

A ja mam w chuju czy mnie kochają czy nienawidzą."

 

Budowniczy
Opublikowano

mam V, wygodne ale jeszcze w nich nie chodziłem w cieplejsze dni ;d 

III też wygodne, ale V chyba bardziej ;v 

tych co wysłałem nie mam, więc się nie wypowiem

mogę jutro w V wyjść i ewentualnie dać znać czy stopa przetrwała

 

34239885046803378909.png

"Mówią, że tutaj miłość to paliwo

A ja mam w chuju czy mnie kochają czy nienawidzą."

 

  • 2 tygodnie później...
Budowniczy
Opublikowano

 

34239885046803378909.png

"Mówią, że tutaj miłość to paliwo

A ja mam w chuju czy mnie kochają czy nienawidzą."

 

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...