Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TSGAMING.PL TU ZACZYNA SIĘ PRAWDZIWA ZABAWA


oprycha

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam na serwer Teamspeak 3
Nazwa serwera:
..:::TSGAMING.PL:::..
Serwer został stworzony dla ludzi, aby ułatwić im komunikację pomiędzy sobą.

Ip: tsgaming.pl
Co oferujemy:
- Ilosc slotow: 512 
- Serwer jest online: 24/7
- Brak daty w Description
- Profesjonalna i miła administracja. 
- Nasi konsultanci to grupa doswiadczonych i kompetentnych osób, którzy swoje zadania traktuja bardzo powaznie co wpływa na renome naszego serwera. 
- Poszukujesz kompanów do gry? Minecraft?, Metin2, League of Legends, Cs 1.6 itp. znajdziesz ich u nas. 
- Każda frakcja dostaje 2 boty muzyczne, kanał premium 1 a osoba która nie zalicza się do żadnych z tego koszt wynajęcia bot na zawsze to jedynie 5 zł 
- Mbot jest w trakcie konfiguracji i do kilku dni będzie śmigał, na razie wszystkie sprawy będzie można załatwić.
- Najlepszy sprzęt dedykowany. 
- Najlepsze systemy zarządzania i zabezpieczenia. 
- Użytkownicy korzystający z naszych usług, darmowych kanałów TeamSpeak3, mają gwarancje szybkiej i sprawnej pomocy w razie jakichkolwiek pytań/problemów. Naszym priorytetem jest stały kontakt z klientem.
Serdecznie Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Opublikowano

Więc lecimy z minusami 

- Muzyka na bocie zagłosno (prawie ogłuchłem)...

- Brzydki układ kanałów można się pogubić

- NIE TEN DZIAŁ!

8 minut temu, oprycha napisał:

koszt wynajęcia bot na zawsze to jedynie 5 zł 

- Chcecie stracic No Profit Licence?

serwer taki 4/10

logo.png

Opublikowano

Dno jakieś..
SA wyżej od głównego właściciela. Widać, że serwer zrobiony na odwal lub wgrany backup innego serwera ;)
No i jeszcze crack licka jak i m-bot 
Nie polecam

Opublikowano
44 minuty temu, Yukiszider napisał:

Więc lecimy z minusami 

- Muzyka na bocie zagłosno (prawie ogłuchłem)...

- Brzydki układ kanałów można się pogubić

- NIE TEN DZIAŁ!

- Chcecie stracic No Profit Licence?

serwer taki 4/10

Co się dziwić, że nie ten dział jak gościu ma 2 posty.. Publikacje są od 50 jak dobrze pamiętam.

 

Strefa Administracyjna jest tak brzydka, że rozłączyłem się z serwerem jak to zobaczyłem.

Crack licencja

Pewnie crack Mbot - Przemek jak sprawa wygląda ? @@K-Scripts

 

Prócz ikonek Administracji nic mi się tam nie spodobało.

 

lubie-to-png.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...