Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nostale] Minigry - sposób na tą samą nagrodę


Kuba221

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, mam do was pytanie a mianowicie czy jest jakiś sposób aby otrzymywać tą samą nagrodę? Dokładniej mam na myśli żeby za 5 poziom odbierać fm'y lub za 4 hm'y
Kiedyś wiem, że było coś w tym stylu, że jak się zapełniło eq i pocztę to dzięki temu dostawało się nagrodę na którą się miało miejsce w eq ale teraz to już chyba nie działa bo sprawdzałem ostatnio
 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
1 godzinę temu, SteveMavic napisał:

W sensie odbierasz tą nagrodę jako grający czy jako właściciel Minigry?

Chodzi chyba o to, że na 5 poziomie dostawać tylko fmy lub hmy i nic innego. Chyba, że się mylę.

Opublikowano

Jeśli chcesz odbierać jeden typ nagrody jako właściciel minilandu to musisz załatwić osoby co będa grały na twojej minigrze. Następnie zapychasz każdy slot w ekwipunku ziarnem mocy a w jeden z nich wrzucasz to co chcesz dostać(np FM'y) zapychasz sobie cała pocztę żeby nic ci nie mogło tam dojść (zrob 20x cp1) później wystarczy tylko odbierać nagrody i dostaje się same FM'y.

874831456689708709857.jpeg

Tyle Wygrać.

  • Biter. zmienił(a) tytuł na [Nostale] Minigry - sposób na tą samą nagrodę

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...