Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✖✖✖✖ RektHurt.eu [x5] Steam/NonSteam


iHous_1877

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam i Zapraszam na serwer 

178.32.149.184:28870


Na serwerze znajdziecie takie rzeczy jak:

Sloty: 13 jutro zwieksze

Serwer jest Non steam i steam 

1) Meteor

2) Kit co 7h

3) Sklep z Vip  svip i Elite

4) tpa

5) Home

6) roll los vip svip  i elite

7) kit jedzienie

8) Eventy są codziennie o Vipa svipa i Elite

Jest bardzo dużo rzeczy zabawy i miła Administracja!

Opublikowano

Nie polecam strasznie tego syfu ! :/
Strasznie wulgarne dzieciaki proboja cos zrobic : https://scr.hu/J3qrXp https://scr.hu/n3KBzD https://scr.hu/AyMGvk

Nie polecam yow

edit..
 
Niedowartosciowany dzieciak chwali sie ze ile to on nie ma :Smile https://scr.hu/Ma8j9V https://scr.hu/J3qrXp https://scr.hu/Ma8j9V
i chcialbym to widziec ten samochod i te wykupienie PLHW i hw69 Smile

Opublikowano

Witam,

 

Usłyszałem, że chcecie wykupić naszą serwerownie. Po twoich wiadomościach widać, że posiadasz sporo pieniędzy to myślę że połowa kwoty samochodu twoich rodziców mogłaby nas zadowolić.

Oczywiście wystawimy wszystkie odpowiednie dokumenty typu faktura oraz warunki transakcji.

Czekam na więcej informacji od Właściciela RektHurt. Jeśli są jakieś pytania proszę je kierować na [email protected]

 

Pozdrawiam

 

  • iHous_1877 zmienił(a) tytuł na
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...