Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TIBIA FUN! START 27.05.17 ! 7.6! Nie może Cię zabraknąć!


urbas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym zaprosić Was na nową edycję TibiaFun!
START 27.05.17
Jest to kolejna edycja TibiaFun, Dołącz do nas już dziś!
Dodatkowo jeżeli teraz (przed startem serweru) zakupisz PremiumPoints otrzymasz 50% pkt. GRATIS!

 

  • W tym momencie, mimo wielu dni przed startem mamy już wiele kont i postaci! Możesz, zostać jednym z nich!

117.png

  • EXP RATE:

post-155029-0-30785500-1489334652.png

 

  • Loot: x3

 

  • Expowiska:

post-155029-0-75608400-1489334660_thumb.png

 

  • Events:

post-155029-0-03478000-1489334679_thumb.jpg

  • IP: tibiafun.no-ip.org
  • Port: 7171
  • Wiele nowych questów, potworów, expowisk i itemków
  • Więcej informacji na stronie: TibiaFun - Latest News

Do Zobaczenia Na Serwerze!!!!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

80 Kont to dużo? serwer no-name i wydaje mi się że robiony pod kase, ale zobaczymy co bd ;p

Opublikowano
Dnia 24.05.2017 o 15:00, ksitka napisał:

80 Kont to dużo? serwer no-name i wydaje mi się że robiony pod kase, ale zobaczymy co bd ;p

Pod kasę trochę jest, ale nie zmienia to faktu, że trochę graczy mają jak na 7.6 ^^

PS przenoszę do subforum OTS - Publikacje serwerów.

 

Opublikowano
16 godzin temu, Marchwj napisał:

Pod kasę trochę jest, ale nie zmienia to faktu, że trochę graczy mają jak na 7.6 ^^

PS przenoszę do subforum OTS - Publikacje serwerów.

Już nawet RL jest stworzony pod kasę, no i nie mówię, że nie jest to serwer bez SMS Shopu bo jednak jakoś trzeba opłacić hosta itd : )

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 1 miesiąc temu...
  • Marchwj zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...