Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam pluginu na płatne wejście na serwer


Franqex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam pluginu lub jakies konfiguracji. Gdy gracz wejdzie na serwer musi zaplacic na chacie wyswietla mu sie wiadmosc i musi wyslac sms zeby wejsc na serwer. Takie cos bylo na mysg.pl. Jak takie cos zrobic ? Jak ktos by sie pytal po co mi takie cos - chce zrobic platna wczesna bete na nowym trybie na moim serwerze.

Opublikowano

Nie ma takiego publicznego pluginu.

W dziale współprace masz paru programistów, którzy na pewno napiszą takie coś za max 50zł.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Jak to zrobić?

  1. włącz whiteliste na wybranym serwerze
  2. dodaj do itemshopu usługę "dodaj nick do whitelisty"
  3. zrób na spawnie hologram z linkiem do itemshopu

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Szukam pluginu na płatne wejście na serwer
Opublikowano

Prosty plugin:

	@EventHandler(priority = EventPriority.HIGHEST)
	public void onJoin2(PlayerJoinEvent e){
		
		Player p = e.getPlayer();
		if(!(p.hasPermission("bypass"))){
			p.kickPlayer("Nie kupiles wejsciowki! Kup ja na: xxxxxxxxxxxxxxx");
			return;
		}
	}

Nie testowałam, ale chyba działa.

Do itemshopu dodaj nowy przedmiot i w komendach dodaj pex user (nick) add bypass :)

Gracz który nie ma tej permissji nie wejdzie na serwer

@Edit 

Jako iż mi się nudziło to proszę:

DL: 

https://drive.google.com/open?id=0BxJZxQ4AhrgIeTlyM254TS02cVk

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/d95df2fe6c810fed52947096eedf6521109b4efae2dd7ad69cae288adaa156c9/analysis/1495647435/

W prezencie masz config + permissje ;D

:)

Opublikowano

Jeśli się nie mylę to jest to niezgodne z EULA. Polecam doczytać ;)

Dodaj mój nick do posta jeśli potrzebujesz pomocy | Piszę pluginy na zlecenie | Pomagam z Linuxem

newlogo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...