Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Karta graficzna i zasilacz do 1600 zł


SmerfastycznY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam jakiejs karty graficznej i zasilacza. Mam plan grac w gta 5 online, rocket league, cs go , lol, bf4, bf1, hurtworld i jak dobrze pojdzie to w wiedzmina 3.

Mój sprzęt to :

Karta graficzna GeForce GT 630 2gb tak wiem slaba

Procesor Intel® Core™ i3-4310cpu 3,40GHz

Ram : 8gb

Zasilacz bardzo slaby podobno Cube Max 450V

Ten pc byl skladany w sklepie informatycznym. Szkoda gadac co dali bo wtedy nie interesowalem sie tak i nie wiedzialem.

Na wszystko moge przeznaczyc 1600zl. Oczekuje na porady. Zeby nie wyszlo zebym musial nowego kompa kupowac bo nie oplaca sie xD

Opublikowano

Mogą być używane czy muszą być nowe? A i podaj mobo jeszcze :D

Wiedźmin 3 (po ulepszeniu) zapewne pójdzie mojemu koledze idzie na i5-2400, HD7850 i 4 GB RAM :D

 

@EDIT, a jak będą mogły być używane to i5 4460, Markowy zasilacz i gtx 980

Mój komputer:

CPU: i5-750 3.2 GHz OC GPU: GB GTX 1060 3 GB RAM: 4 x GR1333D364L9/2G
MOBO: GA-P55A-UD3 HDD: STM3500630AS SSD : SiliconPower A55 256GB PSUSupremo FM2 Gold 750W

CASE: SPC RG1

 

Opublikowano

Po taniości- Antec VP500 (180zł)

Drożej, ale o wiele lepiej- Supremo l2 (290zł)

 

A za resztę starczy nawet na GTX 1060 xD Ale czy warto?

Podaj jaką masz obudowę i nie chcesz zmieniać procesora?

Opublikowano

To z nowych to wymienisz tylko zasilacz i karte:

PSU - https://www.morele.net/zasilacz-silentiumpc-supremo-l2-gold-550w-spc139-774136/ - b.dobry zasilacz 550 W, certyfikat gold;
GPU - https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-1060-windforce-oc-6gb-gddr5-192-bit-2xdvi-d-hdmi-dp-box-gv-n1060wf2oc-6gd-974808/ - wyśmienita karta do gier, odpalisz wszystkie gry które tam podałeś bez lagów

Można wiedzieć jeszcze jaka obudowa?

 

@Edit WUT https://iv.pl/images/53421281520084768342.png ???? (chodzi o to że wstawiłem może z sec różnicy, a pisze 1 min czy tam 2)

Mój komputer:

CPU: i5-750 3.2 GHz OC GPU: GB GTX 1060 3 GB RAM: 4 x GR1333D364L9/2G
MOBO: GA-P55A-UD3 HDD: STM3500630AS SSD : SiliconPower A55 256GB PSUSupremo FM2 Gold 750W

CASE: SPC RG1

 

Opublikowano

To z nowych to wymienisz tylko zasilacz i karte:

 

PSU - https://www.morele.net/zasilacz-silentiumpc-supremo-l2-gold-550w-spc139-774136/ - b.dobry zasilacz 550 W, certyfikat gold;

GPU - https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-1060-windforce-oc-6gb-gddr5-192-bit-2xdvi-d-hdmi-dp-box-gv-n1060wf2oc-6gd-974808/ - wyśmienita karta do gier, odpalisz wszystkie gry które tam podałeś bez lagów

 

Można wiedzieć jeszcze jaka obudowa?

 

@Edit WUT https://iv.pl/images/53421281520084768342.png ????

 

Ta karta będzie trochę na wyrost. Procek będzie ją ograniczać. Jeśli i3-6100/G4560 (które są nowsze i lepsze) ledwo dają radę z RX 470, to GTX 1060 dla tego procka to będzie overkill.

 

Nie rozumiem. Przecież jest ok.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

Obudowa I - Box Hacker

Hmm procek ale czy starczy wszystko do 1600zl?

Procka nowego nie dostaniesz(na twoje mobo), a i5 4460 na allegro to koszt 550-600zl. Jak mówiłem w pierwszej odpowiedź i5 4460, markowy zasilacz, gtx 980 i mozna spróbować znaleść jakąś dobrą obudowe(oczywiście używane) :)

Mój komputer:

CPU: i5-750 3.2 GHz OC GPU: GB GTX 1060 3 GB RAM: 4 x GR1333D364L9/2G
MOBO: GA-P55A-UD3 HDD: STM3500630AS SSD : SiliconPower A55 256GB PSUSupremo FM2 Gold 750W

CASE: SPC RG1

 

Opublikowano

 

Obudowa I - Box Hacker

Hmm procek ale czy starczy wszystko do 1600zl?

Procka nowego nie dostaniesz(na twoje mobo), a i5 4460 na allegro to koszt 550-600zl. Jak mówiłem w pierwszej odpowiedź i5 4460, markowy zasilacz, gtx 980 i mozna spróbować znaleść jakąś dobrą obudowe(oczywiście używane) :)
A obudowe koniecznie wymieniac?

 

Dobra juz zdecydowalem sie dzieki wielkie za pomoc i za zainteresowanie. Temat mozna zamknac. Jeszcze raz dzieki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...