Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy taki VPS wystarczy do tworzenia projektu?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie a mianowicie czy wystarczą mi takie parametry do tworzenia i testowania systemów do metin2?

 


CPU: 2.4GHz
Ram: 1,5GB
Dysk: 30GB
Port: 50MBps
Transfer: Nielimitowany

Opublikowano

 

Mam pytanie a mianowicie czy wystarczą mi takie parametry do tworzenia i testowania systemów do metin2?

 

CPU: 2.4GHz

Ram: 1,5GB

Dysk: 30GB

Port: 50MBps

Transfer: Nielimitowany

 

Ty chcesz kompilować na VPSie? jeśli tak to odpuść sobie kompilację na VPSie i weź nie kupuj takiego VPSa. Polecam z arubacloud a jesli masz PSC to u mnie jest wymiana PSC za 3 miesiące VPSa w arubacloud + pomoc techniczna z mojej strony.

VPS:

1gb ram

20gb dysk SSD

1gb/s downloadu, 250mb/s uploadu

Transfer nielimitowany

CPU: od 2ghz do 3.06ghz

 

Do modów: Nic nie sprzedaję, aby mi tu warna nie było ;p 

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

 

 

Mam pytanie a mianowicie czy wystarczą mi takie parametry do tworzenia i testowania systemów do metin2?

 

CPU: 2.4GHz

Ram: 1,5GB

Dysk: 30GB

Port: 50MBps

Transfer: Nielimitowany

 

Ty chcesz kompilować na VPSie? jeśli tak to odpuść sobie kompilację na VPSie i weź nie kupuj takiego VPSa. Polecam z arubacloud a jesli masz PSC to u mnie jest wymiana PSC za 3 miesiące VPSa w arubacloud + pomoc techniczna z mojej strony.

VPS:

1gb ram

20gb dysk SSD

1gb/s downloadu, 250mb/s uploadu

Transfer nielimitowany

CPU: od 2ghz do 3.06ghz

 

Do modów: Nic nie sprzedaję, aby mi tu warna nie było ;p 

 

Oferujesz mu gorszego VPS, który w dodatku jest na 2 miesiące darmowy i jeszcze chcesz za to flote?

 

/Topic: Wystarczy, spokojnie uciągnie 50 osób. Jak masz zamiar tylko tworzyć serwer na VPS to zarejestruj się na arubacloud, tam VPS kosztuje 4zł a za rejestracje dostaniesz voucher 8zł. Nic nie stracisz, a jakby nie patrzeć maszyne masz na 2 miechy za darmo ;p  

 

DvTwT7Q.png 
USŁGI IPS
Opublikowano

 

 

 

Mam pytanie a mianowicie czy wystarczą mi takie parametry do tworzenia i testowania systemów do metin2?

 

CPU: 2.4GHz

Ram: 1,5GB

Dysk: 30GB

Port: 50MBps

Transfer: Nielimitowany

 

Ty chcesz kompilować na VPSie? jeśli tak to odpuść sobie kompilację na VPSie i weź nie kupuj takiego VPSa. Polecam z arubacloud a jesli masz PSC to u mnie jest wymiana PSC za 3 miesiące VPSa w arubacloud + pomoc techniczna z mojej strony.

VPS:

1gb ram

20gb dysk SSD

1gb/s downloadu, 250mb/s uploadu

Transfer nielimitowany

CPU: od 2ghz do 3.06ghz

 

Do modów: Nic nie sprzedaję, aby mi tu warna nie było ;p 

 

Oferujesz mu gorszego VPS, który w dodatku jest na 2 miesiące darmowy i jeszcze chcesz za to flote?

 

/Topic: Wystarczy, spokojnie uciągnie 50 osób. Jak masz zamiar tylko tworzyć serwer na VPS to zarejestruj się na arubacloud, tam VPS kosztuje 4zł a za rejestracje dostaniesz voucher 8zł. Nic nie stracisz, a jakby nie patrzeć maszyne masz na 2 miechy za darmo ;p  

 

Kolego, masz rację jest VPS za darmo, ale jeśli oferuję tak, to ja nie wykorzystuje vouchera i voucher może sobie wykorzystać w każdej chwili. 

Nie myśl, że robię tak że ja zamawiam za free z wykorzystanym voucherem a biorę za to hajs bo tak nie jest. 

Są tacy, którzy płacą PSC za marnego VPSa więc do portfela oferuję im w arubie hajs, np. PSC 25zł a ja robię przelew bankowy na portfel do aruby o wartości 18zł + niewykorzystany voucher ;) czyli pół roku VPS za 25zł i to się nie opłaca? ;)

I jak myślisz że te 0,5gb ramu coś da podczas kompilacji albo nawet i wystartowaniu channeli to się mylisz. 

I poza tym w arubie jest na wirtualizacji o jakiej nie masz chyba pojęcia, jak mówisz że oferuję mu gorszego VPSa ;) idź ucz się technologi. 

Poza tym oferuję prywatność danych osobowych, nie musi podawać własnych prawdziwych danych, również w swojej ofercie oferuję karty sim a jak ktoś opłaci przesyłkę to nawet wyślę pocztą oferowaną kartę sim z voucherem ;)

Moje oferty nie są do przebicia, pamiętaj ;) A ja mam kilka lat za sobą i mam sporo doświadczenia, nie jeden może tu napisać ile razy pomogłem i to fachowo bez problemu i szybko ;)

Tam fakt napisałem 3 miesiące, bo to minimalny okres moich usług oferowanych za mniejszą wartość PSC.

 

Piotrze zobacz na gg tak przy okazji ;)

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

 

 

 

 

Mam pytanie a mianowicie czy wystarczą mi takie parametry do tworzenia i testowania systemów do metin2?

 

CPU: 2.4GHz

Ram: 1,5GB

Dysk: 30GB

Port: 50MBps

Transfer: Nielimitowany

 

Ty chcesz kompilować na VPSie? jeśli tak to odpuść sobie kompilację na VPSie i weź nie kupuj takiego VPSa. Polecam z arubacloud a jesli masz PSC to u mnie jest wymiana PSC za 3 miesiące VPSa w arubacloud + pomoc techniczna z mojej strony.

VPS:

1gb ram

20gb dysk SSD

1gb/s downloadu, 250mb/s uploadu

Transfer nielimitowany

CPU: od 2ghz do 3.06ghz

 

Do modów: Nic nie sprzedaję, aby mi tu warna nie było ;p 

 

Oferujesz mu gorszego VPS, który w dodatku jest na 2 miesiące darmowy i jeszcze chcesz za to flote?

 

/Topic: Wystarczy, spokojnie uciągnie 50 osób. Jak masz zamiar tylko tworzyć serwer na VPS to zarejestruj się na arubacloud, tam VPS kosztuje 4zł a za rejestracje dostaniesz voucher 8zł. Nic nie stracisz, a jakby nie patrzeć maszyne masz na 2 miechy za darmo ;p  

 

Kolego, masz rację jest VPS za darmo, ale jeśli oferuję tak, to ja nie wykorzystuje vouchera i voucher może sobie wykorzystać w każdej chwili. 

Nie myśl, że robię tak że ja zamawiam za free z wykorzystanym voucherem a biorę za to hajs bo tak nie jest. 

Są tacy, którzy płacą PSC za marnego VPSa więc do portfela oferuję im w arubie hajs, np. PSC 25zł a ja robię przelew bankowy na portfel do aruby o wartości 18zł + niewykorzystany voucher ;) czyli pół roku VPS za 25zł i to się nie opłaca? ;)

I jak myślisz że te 0,5gb ramu coś da podczas kompilacji albo nawet i wystartowaniu channeli to się mylisz. 

I poza tym w arubie jest na wirtualizacji o jakiej nie masz chyba pojęcia, jak mówisz że oferuję mu gorszego VPSa ;) idź ucz się technologi. 

Poza tym oferuję prywatność danych osobowych, nie musi podawać własnych prawdziwych danych, również w swojej ofercie oferuję karty sim a jak ktoś opłaci przesyłkę to nawet wyślę pocztą oferowaną kartę sim z voucherem ;)

Moje oferty nie są do przebicia, pamiętaj ;) A ja mam kilka lat za sobą i mam sporo doświadczenia, nie jeden może tu napisać ile razy pomogłem i to fachowo bez problemu i szybko ;)

Tam fakt napisałem 3 miesiące, bo to minimalny okres moich usług oferowanych za mniejszą wartość PSC.

 

Piotrze zobacz na gg tak przy okazji ;)

 

Weź ty się k***a gościu zabij ....

5206314859733321403620.gif

Opublikowano

 

 

 

 

Mam pytanie a mianowicie czy wystarczą mi takie parametry do tworzenia i testowania systemów do metin2?

 

CPU: 2.4GHz

Ram: 1,5GB

Dysk: 30GB

Port: 50MBps

Transfer: Nielimitowany

 

Ty chcesz kompilować na VPSie? jeśli tak to odpuść sobie kompilację na VPSie i weź nie kupuj takiego VPSa. Polecam z arubacloud a jesli masz PSC to u mnie jest wymiana PSC za 3 miesiące VPSa w arubacloud + pomoc techniczna z mojej strony.

VPS:

1gb ram

20gb dysk SSD

1gb/s downloadu, 250mb/s uploadu

Transfer nielimitowany

CPU: od 2ghz do 3.06ghz

 

Do modów: Nic nie sprzedaję, aby mi tu warna nie było ;p 

 

Oferujesz mu gorszego VPS, który w dodatku jest na 2 miesiące darmowy i jeszcze chcesz za to flote?

 

/Topic: Wystarczy, spokojnie uciągnie 50 osób. Jak masz zamiar tylko tworzyć serwer na VPS to zarejestruj się na arubacloud, tam VPS kosztuje 4zł a za rejestracje dostaniesz voucher 8zł. Nic nie stracisz, a jakby nie patrzeć maszyne masz na 2 miechy za darmo ;p  

 

Kolego, masz rację jest VPS za darmo, ale jeśli oferuję tak, to ja nie wykorzystuje vouchera i voucher może sobie wykorzystać w każdej chwili. 

Nie myśl, że robię tak że ja zamawiam za free z wykorzystanym voucherem a biorę za to hajs bo tak nie jest. 

Są tacy, którzy płacą PSC za marnego VPSa więc do portfela oferuję im w arubie hajs, np. PSC 25zł a ja robię przelew bankowy na portfel do aruby o wartości 18zł + niewykorzystany voucher ;) czyli pół roku VPS za 25zł i to się nie opłaca? ;)

I jak myślisz że te 0,5gb ramu coś da podczas kompilacji albo nawet i wystartowaniu channeli to się mylisz. 

I poza tym w arubie jest na wirtualizacji o jakiej nie masz chyba pojęcia, jak mówisz że oferuję mu gorszego VPSa ;) idź ucz się technologi. 

Poza tym oferuję prywatność danych osobowych, nie musi podawać własnych prawdziwych danych, również w swojej ofercie oferuję karty sim a jak ktoś opłaci przesyłkę to nawet wyślę pocztą oferowaną kartę sim z voucherem ;)

Moje oferty nie są do przebicia, pamiętaj ;) A ja mam kilka lat za sobą i mam sporo doświadczenia, nie jeden może tu napisać ile razy pomogłem i to fachowo bez problemu i szybko ;)

Tam fakt napisałem 3 miesiące, bo to minimalny okres moich usług oferowanych za mniejszą wartość PSC.

 

Piotrze zobacz na gg tak przy okazji ;)

 

Spoko, nie musiałeś takiej litanii pisać. Postem wyżej chciałem tylko przekazać autorowi tematu, że nie opłaca mu się kupować VPS od Ciebie na pół roku, bo może go mieć za darmo na 2 miesiące i za 2 miesiące zarejestrować nowe konto. Serwery z ArubaCloud znam bo sam z nich korzystałem i wiem, że są marne w porównaniu do innych hostingów, ale możesz mieć inne zdanie. Generalnie chodzi mi o to, że jeśli kolega potrzebuje dobrego VPS'a, to nie proponuj mu Aruby. A jeśli chce po prostu do testów to może go mieć za darmo :)

 

DvTwT7Q.png 
USŁGI IPS
Opublikowano

Jak czytam wypowiedzi panów powyżej to aż przykro mi się robi, że ludzie próbują coś udowodnić, gdy nawet nie mają zielonego pojęcia o tym.

 

Co do autora VPS Ci spokojnie wystarczy na db,logowanie i ch1 z dwoma kanałami podrzędnymi. 

Do prawidłowego działania serwera metin2 wystarczy 2GB RAM.


background.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...