Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jiowanni.pl | Nowy serwer TS3 | 512 slotów | Darmowe Kanały |


Ziomek014

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sblIvw7tTvXDa.gif

16.gifIP serwera: Jiowanni.pl
16.gifIlość slotów: 512

16.gif Licencja: Non-profit
16.gifRodzaj serwera: Głosowy

16.gifForum serwera: Forum.jiowanni.pl

16.gif Strona Internetowa: Jiowanni.pl
c83c2e1225d04.png
16.gif  Dobrą Zabawę

16.gif  Miłą Atmosferę
16.gif  Darmowe Prywatne Kanały
16.gif  Serwer Na Wysokim Poziomie 
16.gif  Z Nami Nie Będziesz Się Nudzić 

16.gif  Muzyczka Grana Przez 24h/7
16.gif  Codziennie Znajdziesz Tu Ludzi Chętnych Do Grania
16.gif  Oferujemy Stefy VIP'a w Zamian Za Partnerstwa

9dc72b53da131.png

 

Opublikowano

Wygląd serwera nie powala. 
1NfYhCa.png
Te znaki przy nazwach kanałów jakoś nie przemawiają do mnie. 
Brak części ikon.
VyPmkaJ.png

Baner animowany ale grafik płakał jak go projektował xD
vvoJEwX.png

Na serwerze znajduję się podstawowy pokebot. 
 

 

Jedno pytanie na koniec. 

Co to kurna ma być? xD
unO8l3n.png

sygnatura.png

Opublikowano

Wygląd serwera nie powala. 

1NfYhCa.png

Te znaki przy nazwach kanałów jakoś nie przemawiają do mnie. 

Brak części ikon.

VyPmkaJ.png

 

Baner animowany ale grafik płakał jak go projektował xD

vvoJEwX.png

 

Na serwerze znajduję się podstawowy pokebot. 

 

 

Jedno pytanie na koniec. 

 

Co to kurna ma być? xD

unO8l3n.png

Do teamspeak nie zostały jeszcze dodane wszystkie ikony do rang , a kanały o numerach typu #56 są wolnymi kanały prywatnymi

Opublikowano

 

Wygląd serwera nie powala. 

1NfYhCa.png

Te znaki przy nazwach kanałów jakoś nie przemawiają do mnie. 

Brak części ikon.

VyPmkaJ.png

 

Baner animowany ale grafik płakał jak go projektował xD

vvoJEwX.png

 

Na serwerze znajduję się podstawowy pokebot. 

 

 

Jedno pytanie na koniec. 

 

Co to kurna ma być? xD

unO8l3n.png

Do teamspeak nie zostały jeszcze dodane wszystkie ikony do rang , a kanały o numerach typu #56 są wolnymi kanały prywatnymi

 

 

Z tego co się zorientowałem kanały prywatne tworzycie ręcznie a więc jaki jest sens tworzenia ponad 50 pustych kanałów? Co do Twojej wypowiedzi względem ikon. Ja osobiście wolałbym ukończyć serwer w 100% (tak w tym również dodać wszystkie ikony) a później reklamować niż zrobić na jakieś 80% i narażać się na krytykę. Wiem, że się czepiam ale 90% serwerów reklamowanych tutaj moim zdanie potrzebuję jeszcze pracy. Wyprzedzę również kolejną wypowiedź typu to zrób lepszy. Robię ale w chwili obecnej nie reklamuję go gdyż chcę ukończyć go w 100% a to wymaga trochę czasu. 

sygnatura.png

Opublikowano

 

 

 

Z tego co się zorientowałem kanały prywatne tworzycie ręcznie a więc jaki jest sens tworzenia ponad 50 pustych kanałów? Co do Twojej wypowiedzi względem ikon. Ja osobiście wolałbym ukończyć serwer w 100% (tak w tym również dodać wszystkie ikony) a później reklamować niż zrobić na jakieś 80% i narażać się na krytykę. Wiem, że się czepiam ale 90% serwerów reklamowanych tutaj moim zdanie potrzebuję jeszcze pracy. Wyprzedzę również kolejną wypowiedź typu to zrób lepszy. Robię ale w chwili obecnej nie reklamuję go gdyż chcę ukończyć go w 100% a to wymaga trochę czasu. 

 

Przyznaje rację. Usuneliśmy nadmiar wolnych prywatnych kanałów i wstawiamy ikony do rang. Niedługo zmienimy banner.

Opublikowano

Kolejny serwer na którym są same minusy...

 

- Banner,

- Wygląd, styl i układ kanałów do mnie nie przemawia co wygląda bardzo brzydko,

- Większość ikonek się nie wczytała lub ich w ogóle nie ma,

- Nadmiar zbędnych rang,

 

Ocena końcowa: 1/10 :)

Opublikowano

Kolejny serwer na którym są same minusy...

 

- Banner,

- Wygląd, styl i układ kanałów do mnie nie przemawia co wygląda bardzo brzydko,

- Większość ikonek się nie wczytała lub ich w ogóle nie ma,

- Nadmiar zbędnych rang,

 

Ocena końcowa: 1/10 :)

To ciekawie. Nie dostrzegasz plusów. ale to twój problem. Postawiliśmy na to by teamspeak był prosty a nie upchany jak wszystkie inne.

Opublikowano

 

Kolejny serwer na którym są same minusy...

 

- Banner,

- Wygląd, styl i układ kanałów do mnie nie przemawia co wygląda bardzo brzydko,

- Większość ikonek się nie wczytała lub ich w ogóle nie ma,

- Nadmiar zbędnych rang,

 

Ocena końcowa: 1/10 :)

To ciekawie. Nie dostrzegasz plusów. ale to twój problem. Postawiliśmy na to był teamspeak by prosty a nie upchany jak wszystkie inne.

 

 

Nie upchany? Nawet domena jest nie do zapamiętania dla osób które pierwszy raz widzą to ;) Nie upchany jak inne? To jestem ciekaw po co tyle rang ;) Nawalone połowa nie potrzebna. Już widzę poziom administratorów od ciebie niektórych. NIE POLECAM.

Opublikowano
Dnia 13.05.2017 o 23:13, NeePQ ツ napisał:

 

Dnia 12.05.2017 o 15:02, Ziomek014 napisał:

 

Dnia 12.05.2017 o 12:47, NeePQ ツ napisał:

Kolejny serwer na którym są same minusy...

 

- Banner,

- Wygląd, styl i układ kanałów do mnie nie przemawia co wygląda bardzo brzydko,

- Większość ikonek się nie wczytała lub ich w ogóle nie ma,

- Nadmiar zbędnych rang,

 

Ocena końcowa: 1/10 :)

To ciekawie. Nie dostrzegasz plusów. ale to twój problem. Postawiliśmy na to był teamspeak by prosty a nie upchany jak wszystkie inne.

 

 

Nie upchany? Nawet domena jest nie do zapamiętania dla osób które pierwszy raz widzą to ;) Nie upchany jak inne? To jestem ciekaw po co tyle rang ;) Nawalone połowa nie potrzebna. Już widzę poziom administratorów od ciebie niektórych. NIE POLECAM.

 

Porównująć do TSGO to tutaj jest porządek. Tutaj ludzie przychodzą i nie gubią się na kanałach.  à propos NIEPOTRZEBNYCH RANG : Na tak bardzo polecanym przez ciebie Teamspeaku jest ich 10X WIĘCEJ4c5c5b5da0683.png

  • 2 tygodnie później...
Specjalista
Opublikowano

Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...