Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nawiążę współpracę z gildiami, klanami, serwerami gier, youtuberami etc.


Noraxx2xx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam tego TeamSpeak'a chodzi po innych i się reklamuje :)

<21:30:14> "noraxx": siema
<21:30:15> "noraxx": Rozkręcamy nowego ts'a chciałbyś może mieć na nim kanał stały i stałą pomoc administracji w razie problemów?
<21:35:34> "noraxx": jak ogarniesz 6 osob+ to moge wam dać kanał VIP
<21:35:58> "noraxx": ts.vixa-speak.eu

fPdC8vF.jpg

 

Opublikowano

Nie polecam serwera, jest źle zabezpieczony i wszelkie dane można wyciągnąć.

<21:42:50> "ɴoɴαмe" został zablokowany permanentnie na serwerze przez "noraxx" 

Za co kolega został zbanowany ?

lubie-to-png.png

Opublikowano

Wiec tak:

 

Minusy:

[ - ] Stare, brzydkie ikony

[ - ] 2 strefy kanałów prywatnych f**k logic?!

[ - ] Brak bannera serwera

[ - ] Brak podstawowej rzeczy jaką jest centrum pomocy

[ - ] Brak wszelkiego rodzaju regulaminów itd

[ - ] Brak jakikolwiek botów serwerowych łącznie z muzycznymi po "mBota"

[ - ] Odrzucający wygląd wizualny całego teamspeak'a

[ - ] Serwer wgl nie jest skończony a prezentacja została już zamieszczona na forum :D

 

Plusy:

[ + ] nie ma xD

 

Jak dla mnie kpina, wstyd wgl coś takiego wstawiać i nazywać to prezentacją która ma zachęcić klany na serwer.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...