Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie czytacie książki :)


kuubek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak na razie mam krzyżaków więc jest trochę tego ;P A tak to mangę naruto jak mi się nudzi/płytki się wypalają/ lub coś kończy się ściągać.

Life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

Ia zlóham mózycek s kejgenuw!!1

"Mi tuu iks de"

Opublikowano

Ja "studiuje" książki w których jest mnóstwo grozy, niewyjaśnionych zagadek, chaotyczny ciąg zdarzeń itd. Ostatnio przerobiłem "Nieznajomego" , teraz muszę się w końcu zabrać za "Pachnidło" xD. Poza tym przerobiłem (i tak mało co z nich skapowałem xD :P) książki Dan'a Browa (Zwodniczy Punk oraz Anioły i Demony) Kod Da Vinci to przerobiłem jako film :P. Ostatnio bardzo zaciekawiła mnie Biografia Elżbiet Batory (była przedstawiona jako najbardziej bezwzględna i wampiryczna kobieta średniowiecza), w końcu była to bezpośrednia krewna naszego ostatniego króla :). Polecam się tym zaciekawić ;)

<a href="http://13k.pl/-/sugestia.php" target="_blank" rel="nofollow">http://13k.pl/-/sugestia.php</a> wejdź/kliknij w kotka :]

<img src="http://img257.imageshack.us/img257/8138/neverendstm0qr1md8ep0.gif" border="0" class="linked-sig-image" />

<!--coloro:#FF0000--><span style="color:#FF0000"><!--/coloro-->Play Hard! Go pr0!<!--colorc--></span><!--/colorc-->

<!--coloro:#FFA500--><span style="color:#FFA500"><!--/coloro-->All Pierogs Come to Kapusta ;o<!--colorc--></span><!--/colorc-->

<!--coloro:#FF00FF--><span style="color:#FF00FF"><!--/coloro-->Technical Itch. Pendulum. <3 <!--colorc--></span><!--/colorc-->

Opublikowano

lotr,wiedzin,harry,eragon czasem jak naprawde nie ma co robic

Kandyduje na moderatora dzialu Cabal Online

 

Mniej spamu,wiecej szpanu:PMusimy odpicowac to forum:D

 

bd8153.png

 

6potiqwwv0.th.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...