Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam opinii] VPS z dobra ochrona Anty DDoS


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam aktualnie posiadam ts na hostingu lvlup kvm ale caly czas mnie atakuje i packiet lose podnosza sie do 30%i wywala ts

Znacie moze lepszy hosting ??

2boXRtY.gif
Opublikowano

Te hostingi jak najbardziej można polecić.

Hosteam

Net-speak.pl

MultiGaming.pl

Opublikowano

net-speak.pllubhosteam kvm

Te hostingi jak najbardziej można polecić.

Hosteam

Net-speak.pl

MultiGaming.pl

Wlasnie nie wiem czy znowu dawac asz 80 lub te 90 zl i znowu wywali ? Bo tem koles mowi ze hosteam tez wywali :/
2boXRtY.gif
Opublikowano

@wp2009

 

Słuchaj innych to na pewno, wyjdziesz na tym dobrze... Lepiej samemu się przekonać, niż posłuchać kogoś i potem żałować.

Na samym początku polecił bym ci sprawdzić hosting Multigaming.pl.

Pozdrawiam.

Opublikowano

@wp2009

 

Słuchaj innych to na pewno, wyjdziesz na tym dobrze... Lepiej samemu się przekonać, niż posłuchać kogoś i potem żałować.

Na samym początku polecił bym ci sprawdzić hosting Multigaming.pl.

Pozdrawiam.

 

 

Lepiej posłuchać opini innych by nie wpakować się na minę jaką jest multigaming :v

 

 

 

net-speak.pllubhosteam kvm

Te hostingi jak najbardziej można polecić.

Hosteam

Net-speak.pl

MultiGaming.pl

Wlasnie nie wiem czy znowu dawac asz 80 lub te 90 zl i znowu wywali ? Bo tem koles mowi ze hosteam tez wywali :/

 

 

 

Jeśli masz legalną lickę to polecam ts3bahu.com. Nawet jeśli coś wejdzie w co wątpię piszesz do supportu i luka jest łatana ;) 

Opublikowano

 

@wp2009

 

Słuchaj innych to na pewno, wyjdziesz na tym dobrze... Lepiej samemu się przekonać, niż posłuchać kogoś i potem żałować.

Na samym początku polecił bym ci sprawdzić hosting Multigaming.pl.

Pozdrawiam.

 

 

Lepiej posłuchać opini innych by nie wpakować się na minę jaką jest multigaming :v

 

 

 

net-speak.pllubhosteam kvm

Te hostingi jak najbardziej można polecić.

Hosteam

Net-speak.pl

MultiGaming.pl

Wlasnie nie wiem czy znowu dawac asz 80 lub te 90 zl i znowu wywali ? Bo tem koles mowi ze hosteam tez wywali :/

 

 

 

Jeśli masz legalną lickę to polecam ts3bahu.com. Nawet jeśli coś wejdzie w co wątpię piszesz do supportu i luka jest łatana ;)

 

Wybierając ts3bahu.com a Net-Speak czy hosteam to zdecydowanie polecam Net-Speak oraz Hosteam.

ts3bahu.com posiada zbyt drogie maszyny a net-speak i hosteam mają lepsze zabezpieczenia.

Opublikowano

Mogę polecić https://www.ts3bahu.com/ - skontaktuj się z nimi to będziesz mógł zakupić serwer dedykowany (35zł).

Warunek tego jest jeden, musisz posiadać legalną licencję (AAL, NPL).

Po osiągnięciu ponad 256 ludzi na ts'ie płacisz więcej.

 

 

EDIT:

 

@Lukass

 

Zbyt drogie maszyny? Zabawne ^^

Opublikowano

Dobra ktota oferte pod 200+osob na ts red czy green kvm ?? Na hosteam ??

 

 

@wp2009

 

Słuchaj innych to na pewno, wyjdziesz na tym dobrze... Lepiej samemu się przekonać, niż posłuchać kogoś i potem żałować.

Na samym początku polecił bym ci sprawdzić hosting Multigaming.pl.

Pozdrawiam.

 

 

 

Lepiej posłuchać opini innych by nie wpakować się na minę jaką jest multigaming :v

 

 

 

net-speak.pllubhosteam kvm

 

Te hostingi jak najbardziej można polecić.

Hosteam

Net-speak.pl

MultiGaming.pl

 

Wlasnie nie wiem czy znowu dawac asz 80 lub te 90 zl i znowu wywali ? Bo tem koles mowi ze hosteam tez wywali :/

 

 

Jeśli masz legalną lickę to polecam ts3bahu.com. Nawet jeśli coś wejdzie w co wątpię piszesz do supportu i luka jest łatana ;)

Wybierając ts3bahu.com a Net-Speak czy hosteam to zdecydowanie polecam Net-Speak oraz Hosteam.

ts3bahu.com posiada zbyt drogie maszyny a net-speak i hosteam mają lepsze zabezpieczenia.

 

@wp2009

 

Słuchaj innych to na pewno, wyjdziesz na tym dobrze... Lepiej samemu się przekonać, niż posłuchać kogoś i potem żałować.

Na samym początku polecił bym ci sprawdzić hosting Multigaming.pl.

Pozdrawiam.

 

 

 

Lepiej posłuchać opini innych by nie wpakować się na minę jaką jest multigaming :v

 

 

 

net-speak.pllubhosteam kvm

 

Te hostingi jak najbardziej można polecić.

Hosteam

Net-speak.pl

MultiGaming.pl

 

Wlasnie nie wiem czy znowu dawac asz 80 lub te 90 zl i znowu wywali ? Bo tem koles mowi ze hosteam tez wywali :/

 

 

Jeśli masz legalną lickę to polecam ts3bahu.com. Nawet jeśli coś wejdzie w co wątpię piszesz do supportu i luka jest łatana ;)

Mogę polecić https://www.ts3bahu.com/ - skontaktuj się z nimi to będziesz mógł zakupić serwer dedykowany (35zł).

Warunek tego jest jeden, musisz posiadać legalną licencję (AAL, NPL).

Po osiągnięciu ponad 256 ludzi na ts'ie płacisz więcej.

 

 

EDIT:

 

@Lukass

 

Zbyt drogie maszyny? Zabawne ^^

2boXRtY.gif
Opublikowano

Mogę polecić https://www.ts3bahu.com/ - skontaktuj się z nimi to będziesz mógł zakupić serwer dedykowany (35zł).

Warunek tego jest jeden, musisz posiadać legalną licencję (AAL, NPL).

Po osiągnięciu ponad 256 ludzi na ts'ie płacisz więcej.

 

 

EDIT:

 

@Lukass

 

Zbyt drogie maszyny? Zabawne ^^

Z tego co widzę to ten hosting nie sprzedaje VPS tylko slotowe serwery i 5 slotów za 11zł? o.O

Opublikowano

 

Mogę polecić https://www.ts3bahu.com/ - skontaktuj się z nimi to będziesz mógł zakupić serwer dedykowany (35zł).

Warunek tego jest jeden, musisz posiadać legalną licencję (AAL, NPL).

Po osiągnięciu ponad 256 ludzi na ts'ie płacisz więcej.

 

 

EDIT:

 

@Lukass

 

Zbyt drogie maszyny? Zabawne ^^

Z tego co widzę to ten hosting nie sprzedaje VPS tylko slotowe serwery i 5 slotów za 11zł? o.O

 

 

W ofercie jeszcze tego nie mają.

 

Polecam zobaczyć ich facebooka.

Sprzedają serwery dedykowane z ochroną premium z hosteam'a.

 

 

EDIT:

 

@wp2009

 

Polecam ts3bahu, o ile masz licencje.

Opublikowano

 

 

Mogę polecić https://www.ts3bahu.com/ - skontaktuj się z nimi to będziesz mógł zakupić serwer dedykowany (35zł).

Warunek tego jest jeden, musisz posiadać legalną licencję (AAL, NPL).

Po osiągnięciu ponad 256 ludzi na ts'ie płacisz więcej.

 

 

EDIT:

 

@Lukass

 

Zbyt drogie maszyny? Zabawne ^^

Z tego co widzę to ten hosting nie sprzedaje VPS tylko slotowe serwery i 5 slotów za 11zł? o.O

 

 

W ofercie jeszcze tego nie mają.

 

Polecam zobaczyć ich facebooka.

Sprzedają serwery dedykowane z ochroną premium z hosteam'a.

 

 

EDIT:

 

@wp2009

 

Polecam ts3bahu, o ile masz licencje.

 

To niezły hosting.. Sprzedają coś, czego nie mają w ofercie o.O

@wp2009

Red wystarcza.

Opublikowano

Co do @TS3Bahu polecam co do Net-Speak zero zabezpieczeń i nie polecam sami ludzie piszą ticket i 4 dni i ataki nadal są nie reagują co do multigaming również nie polecam jak jeden z pracowników chamsko się zachował przenosząc serwer unlimited-ts3.PL na TS3Bahu.

Opublikowano

 

 

 

Mogę polecić https://www.ts3bahu.com/ - skontaktuj się z nimi to będziesz mógł zakupić serwer dedykowany (35zł).

Warunek tego jest jeden, musisz posiadać legalną licencję (AAL, NPL).

Po osiągnięciu ponad 256 ludzi na ts'ie płacisz więcej.

 

 

EDIT:

 

@Lukass

 

Zbyt drogie maszyny? Zabawne ^^

Z tego co widzę to ten hosting nie sprzedaje VPS tylko slotowe serwery i 5 slotów za 11zł? o.O

 

 

W ofercie jeszcze tego nie mają.

 

Polecam zobaczyć ich facebooka.

Sprzedają serwery dedykowane z ochroną premium z hosteam'a.

 

 

EDIT:

 

@wp2009

 

Polecam ts3bahu, o ile masz licencje.

 

To niezły hosting.. Sprzedają coś, czego nie mają w ofercie o.O

@wp2009

Red wystarcza.

 

 

http://imgur.com/ILxCw0N

 

 

Dodatkowe usługi zapraszam :)

Opublikowano

Nie rozumiem ale jak widzę że typek piszę że hosteam kvm jest lepsze od openvz to coś mnie bierze że mam suprise na twarzy i średnie wkurwienie no nie komentuje nawet tego chyba przestane czytać komentarze bo sobie dzień rozwaliłem

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano

Co do @TS3Bahu polecam co do Net-Speak zero zabezpieczeń i nie polecam sami ludzie piszą ticket i 4 dni i ataki nadal są nie reagują co do multigaming również nie polecam jak jeden z pracowników chamsko się zachował przenosząc serwer unlimited-ts3.PL na TS3Bahu.

 

Chyba ci się koleś hostingi powaliły, ticket w net-speak to max 30 minut a dziś nawet po 2 min odpisują kołku jeden, a co do zabezpieczeń to chyba nie ma lepszych więc nie wiem co ty za kit ludziom ciśniesz.

 

 

Witam aktualnie posiadam ts na hostingu lvlup kvm ale caly czas mnie atakuje i packiet lose podnosza sie do 30%i wywala ts

Znacie moze lepszy hosting ??

 

Jeżeli masz legalna lickę to ci mini voice vps w net-speak.pl wystarczy ale w polskiej lokalizacji i ci tego nie położą, jak nie masz to kvm z hosteam.

 

I nie słuchaj osób które piszą bzdury a tu takich nie brakuje, prosty przykład wodogłowia i totalnego braku wiedzy to: Qmis, który mocno reklamuje ts3bahu, a ts3bahu nawet nie potrafi www dostosować do oferty co świadczy o niskim poziomie administracji tego serwisu, widział ktoś ofertę hosteam, ovh, net-speak  na FB a nie na www serwisu?

 

Sugeruj się pierwszymi postami z góry, piszą konkrety, nie ma lepszej ochrony jak kvm hosteam i  voice vps net-speak - sam korzystam już od prawie dwóch lat.

Opublikowano

 

Mogę polecić https://www.ts3bahu.com/ - skontaktuj się z nimi to będziesz mógł zakupić serwer dedykowany (35zł).

Warunek tego jest jeden, musisz posiadać legalną licencję (AAL, NPL).

Po osiągnięciu ponad 256 ludzi na ts'ie płacisz więcej.

 

 

EDIT:

 

@Lukass

 

Zbyt drogie maszyny? Zabawne ^^

Z tego co widzę to ten hosting nie sprzedaje VPS tylko slotowe serwery i 5 slotów za 11zł? o.O

 

Witaj Lukass

 

Akurat tutaj podałeś usługę, którą możesz zakupić za SMS a nie za pośrednictwem tpay.com - banki Polskie i system PayPal. Kalkulator na stronie internetowej tyczy tylko serwerów, które są pod ATHP ( slotowe rozwiązanie ) nie obejmuje to cen za serwery dedykowane teamspeak 3, w cenniku masz podany link do szczegółów usługi.

Opublikowano

 

Co do @TS3Bahu polecam co do Net-Speak zero zabezpieczeń i nie polecam sami ludzie piszą ticket i 4 dni i ataki nadal są nie reagują co do multigaming również nie polecam jak jeden z pracowników chamsko się zachował przenosząc serwer unlimited-ts3.PL na TS3Bahu.

 

Chyba ci się koleś hostingi powaliły, ticket w net-speak to max 30 minut a dziś nawet po 2 min odpisują kołku jeden, a co do zabezpieczeń to chyba nie ma lepszych więc nie wiem co ty za kit ludziom ciśniesz.

 

 

Witam aktualnie posiadam ts na hostingu lvlup kvm ale caly czas mnie atakuje i packiet lose podnosza sie do 30%i wywala ts

Znacie moze lepszy hosting ??

 

Jeżeli masz legalna lickę to ci mini voice vps w net-speak.pl wystarczy ale w polskiej lokalizacji i ci tego nie położą, jak nie masz to kvm z hosteam.

 

I nie słuchaj osób które piszą bzdury a tu takich nie brakuje, prosty przykład wodogłowia i totalnego braku wiedzy to: Qmis, który mocno reklamuje ts3bahu, a ts3bahu nawet nie potrafi www dostosować do oferty co świadczy o niskim poziomie administracji tego serwisu, widział ktoś ofertę hosteam, ovh, net-speak  na FB a nie na www serwisu?

 

Sugeruj się pierwszymi postami z góry, piszą konkrety, nie ma lepszej ochrony jak kvm hosteam i  voice vps net-speak - sam korzystam już od prawie dwóch lat.

 

Witaj osobnik

 

Od kiedy można powiedzieć że firma, która świadczy usługi posiada pracowników "o niskim poziomie" tak jak to wspomniałeś tylko sugerując się że nie ma usługa gotowego panelu ( api www ) zarządzania a co to ma do rzeczy? jeżeli usługa działa należycie i odpowiednio oraz klient ma kontakt z działem technicznym indywidualnie. Tak jak już wspomniałem wcześniej nowa witryna z usługami jest w budowie i nie możemy ją wdrożyć w aktualnym czasie, a takie pisanie świadczy tylko o tym że to Ci przeszkadza i na siłę doszukujesz się błędów, chciałbym zauważyć że aplikacja teamspeak 3 nie jest uzależniona od strony api www do zarządzania serwerem a jedynie może być opcją, komplikacja jedynie może wyniknąć tylko w przypadku przedłużenia usługi, lub modyfikacji ACL dla obsługi portu TCP Query Teamspeak 3 przez samego klienta, który jest zmuszony kontaktować się z naszym działem technicznym, ale to nie zmienia faktu że usługa klienta działa należycie, przedstaw mi bardziej odpowiednie argumenty co do proponowanego hostingu konkurencji.

 

Mam pytanie czy przeczytałeś, moją wypowiedź o zabezpieczeniach i narzędziach przydatnych dla administratorów? Jakie wnioski wyciągnąłeś z tej lekcji?

http://www.mpcforum.pl/topic/1614249-szukam-opinii-vps/#entry13590434 - zalecam przeczytać mój ostatni post i skorzystać z tych skanerów i porównać na tej podstawie, kto tak naprawdę z hostingów ma zaktualizowane oprogramowanie, aby atakujący nie mógł skorzystać z publicznie dostępnych exploitów np na " nginx/apache/php" prosto z bazy CVE, porównaj sobie aktualnie dostępne oprogramowanie, a oprogramowanie które korzystają firmy hostingowe. Informacja jest najważniejsza i powinna dać Ci do myślenia kto dba o bezpieczeństwo hostingu. Wszyscy administratorzy firm hostingowych powinni aktualizować i wykonywać testy penetracyjne aby zabezpieczyć się a nie zostawić oprogramowanie, które jest przykładowo nie aktualizowane przez 2 lata.

 

Pozdrawiam serdecznie

CEO Mateusz Gladosz

TS3Bahu LTD

Opublikowano

Ts3bahu można jak najbardziej polecić, chociażby że względu na support który siedzi na ts3 i w przypadku ataku aktualizacja ACL trwa tylko kilka minut.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...