Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto te pytania : )

 

1. Jak rozpoznać, że ktoś ma SpeedHacka i AtackSpeed(o ile się da)2

 

2. Czy jak ustawię na multihacku 8.0 sh:1.0 a as:1.2 to będzie to widoczne dla przeciętnego gracza ?

 

3. Czemu za 23zł na SMS jest 75Sm a na PayPalu za tą samą kwotę 500.

 

4. Ostatnie, żeby przelać kasę na PayPala wystarczy mieć konto internetowe w jakimś banku ? I czy coś kosztuje taki przelew ?

 

Za odpowiedzi z góry dzięki

:)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

1. Widać po tym, że szybciej bije, np. 5 lvl nie będzie bił jak na szybkości ataku 300.

2. Można powiedzieć że masz zielone miksturki.

3. Z tego co mi wiadomo, za to banują.

4. Przelew nic nie kosztuje, ale z karty kredytowej, możesz przelewać na PayPal.

Opublikowano

1. Jak rozpoznać, że ktoś ma SpeedHacka i AtackSpeed(o ile się da)2

 

2. Czy jak ustawię na multihacku 8.0 sh:1.0 a as:1.2 to będzie to widoczne dla przeciętnego gracza ?

 

3. Czemu za 23zł na SMS jest 75Sm a na PayPalu za tą samą kwotę 500.

 

4. Ostatnie, żeby przelać kasę na PayPala wystarczy mieć konto internetowe w jakimś banku ? I czy coś kosztuje taki przelew ?

 

 

1. Speedhack : przechodzi przez sciany, znika często i pojawia sie dalej.

 

2. tak. gracze widza, ze Ty znikasz, a nie szybciej chodzisz / jak bijesz to tak jakby sie lagi robily w Twoim mieczu..

 

3. Poniewaz wiecej osób kupuje smsami. Poza tym to chyba cena w eur. jest

 

4. Tak, mozesz. Przelew jest bezplatny.

DAWAC MINUSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Opublikowano

1. Jak rozpoznać, że ktoś ma SpeedHacka i AtackSpeed(o ile się da)2

 

2. Czy jak ustawię na multihacku 8.0 sh:1.0 a as:1.2 to będzie to widoczne dla przeciętnego gracza ?

 

3. Czemu za 23zł na SMS jest 75Sm a na PayPalu za tą samą kwotę 500.

 

4. Ostatnie, żeby przelać kasę na PayPala wystarczy mieć konto internetowe w jakimś banku ? I czy coś kosztuje taki przelew ?

 

1.wali zjebiście szybko lub zapierd$%# szybko

 

2.raczej nie powiesz że zielone potki (duże) chociarz jak 2gracz to noob to i tak sie nie skapnie

 

3.to po to aby oni zarobili bo większość dzieci grających w metka to 12lat więc konta w banku nie mają i muszą sms wysyłać

 

4. yhy

free

NIE WIESZ JAK ZAROBIĆ KLIKNIJ

 

 

 

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygny

Opublikowano

1. Jak rozpoznać, że ktoś ma SpeedHacka i AtackSpeed(o ile się da)2

 

2. Czy jak ustawię na multihacku 8.0 sh:1.0 a as:1.2 to będzie to widoczne dla przeciętnego gracza ?

 

3. Czemu za 23zł na SMS jest 75Sm a na PayPalu za tą samą kwotę 500.

 

4. Ostatnie, żeby przelać kasę na PayPala wystarczy mieć konto internetowe w jakimś banku ? I czy coś kosztuje taki przelew ?

 

 

 

1. Potwory giną na odległość

 

2. Nie będzie widoczne dla przeciętnego gracza , ale dla znającego się gracza już tak.

 

3. Bo to Polska

 

4. Tak

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...