Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Kicknąć Wszystkich Z Całej Mapki


DrMagK2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bug By DrMagK2, Edit By Spirytus™

1. Dajemy kamień duchowy pod jakiś hotkey np. F1

2. Przeciagamy kamień na 2 postać aby otworzyć handel

3. Podczas przeciagania naciskamy hotkey

4. Na głownej dajemy jakiś skill do trenowania i zanim pojawi sie nastepne okno akceptujemy handel

5. Akceptujemy na 2 postaci

6. Wystawiamy sklep z kamieniem (na 2 postaci)

7. Na głownej dajemy caly czas dalej i jak sie skończy to logamy

8. Czekamy aż ktoś kupi ;p

 

Co możemy dzięki temu uzyskać?

 

Najczęściej kicka, to też zależy od serwera, teraz na Yitian2 są kicki, bo to ja :). M1 CH1 Chunjo ;P, narazie przestałem.

Na Yitian2 najczęściej kicka, ale nieraz komuś odejmie kase, a mi dołąduje, a on kamyczka nie ma, albo ktoś kupuje, jemu odejmuje kase, i jakiś przedmiot, wtedy mamy 7 niebo :).

Komu kolwiek pokażemy kamyczka, jemu wyświetli się ten item, np: Stalka :D.

On nam da kase, jemu kasy odejmie, a my nadal mamy kamyczka w EQ :D.

Nieraz się tak buguje, że komuś wyświetla się taka sama zbroja jaką ma na sobie, a po akceptowaniu na obu kontach, jemu się ona zdejmuje xD.

Trzy bugi w Jednym ^^.

Daj +, to tylko jeden klik :).

Opublikowano

Dzieki za umieszczenie mojego opisu :D

Dopisz

Edit By Spirytus

;>

Uuuu... coś mam ochote zrobić tak na Csyt2 ;D

Narka ;x

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

@UP

teraz na Yitian2 są kicki, bo to ja :). M1 CH1 Chunjo ;P, narazie przestałem.

Czytaj ze zrozumieniem...

Jak robił to na privie to po jakiego chuja sie pytasz czy działa na privie? żeby dostać minusy? chyba śnisz ...

Dawać mu + ;D

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Przeczytaj uważnie a potem napisz , a nie nabijasz posty.

I jeszcze chcesz minusa.

 

Tak działa na privach.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Możesz dopisać ;p

Tylko napisz że to odemnie i ja usune z posta bo nie chce dostać warna za niby spam ;D

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Spróbuję :D Jak się uda dam EDITA xD i + :) Ale chyba nic z tego nie będzie . Zobaczymy ! 3maj się~!

333wvpx.png

By GaryOak

 

Proszę...wiem że nie dasz + ale wiem że dasz -

 

wojnaz.png

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

na zxyt2 nie zadziała nie ma kamyczka :( a działa na pl-u?^^

"Mam szacunek do przyjaźni

Mam szacunek do miłości

cenie w człowieku uczucia

a nie jego posiadłości

Mam szacunek dla prawdziwych

Mam pogardę dla fałszywych

zaciskam piąchy za te wszystkie wyrządzone krzywdy"

Opublikowano

ten bug to taka stara historia z s2 ;D wbijali tak skile bo kamienie nie znikaja ;d ale Team wprowadził bugfix i teraz mało gdzie to działa ;d

Weezy%20Boss_eune_59_5_logo.png

Gość WhiteSTAR1906
Opublikowano

Działa, ale nie za każdym razem... I tak plus leci :)

Opublikowano
Komu kolwiek pokażemy kamyczka, jemu wyświetli się ten item, np: Stalka :D.

 

 

ten czyli jaki?

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...