Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pierwszy polski serwer UltraHardCore Poszukuje: grafika, budowniczych, programistów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Wraz z kilkoma YT oraz z kumplem programista tworze serwer UHC. Bedzie to pierwszy tego typu serwer w polsce.

Nasza ekipa liczy aktualnie niestety tylko jednego programiste a zapotrzebowanie na pluginy jest bardzo duzo dlatego prowadzimy rekrutacje. Wymagana jest znajomosc java oraz umiejetnosc pisania pluginow pod api spigot oraz bungeecord.

Potrzebujemy takze grafika, ktory zajmie sie wizualnym wygladem naszego serwera miedzy innymi logo na strone www.

Potrzebujemy takze budowniczychy, ktorzy zbuduja lobby, spawn, arene meetup itp....


Chetni niech pisza na pw ewentualnie i najlepiej na mail'a: [email protected]

Pozdrawiam wszystkich.

Opublikowano

Witam! Wraz z kilkoma YT oraz z kumplem programista tworze serwer UHC. Bedzie to pierwszy tego typu serwer w polsce.

 

Nasza ekipa liczy aktualnie niestety tylko jednego programiste a zapotrzebowanie na pluginy jest bardzo duzo dlatego prowadzimy rekrutacje. Wymagana jest znajomosc java oraz umiejetnosc pisania pluginow pod api spigot oraz bungeecord.

 

Potrzebujemy takze grafika, ktory zajmie sie wizualnym wygladem naszego serwera miedzy innymi logo na strone www.

 

Potrzebujemy takze budowniczychy, ktorzy zbuduja lobby, spawn, arene meetup itp....

 

 

Chetni niech pisza na pw ewentualnie i najlepiej na mail'a: [email protected]

 

Pozdrawiam wszystkich.

Jakos lepiej opisz projekt? Jakies wynagrodzenie? Zaden DOBRY programista nie włoży w to palca, jeśli nic za to nie dostanie.

 

 

JAVA <3

 

Opublikowano

Witam! Wraz z kilkoma YT oraz z kumplem programista tworze serwer UHC. Bedzie to pierwszy tego typu serwer w polsce.

 

Nasza ekipa liczy aktualnie niestety tylko jednego programiste a zapotrzebowanie na pluginy jest bardzo duzo dlatego prowadzimy rekrutacje. Wymagana jest znajomosc java oraz umiejetnosc pisania pluginow pod api spigot oraz bungeecord.

 

Potrzebujemy takze grafika, ktory zajmie sie wizualnym wygladem naszego serwera miedzy innymi logo na strone www.

 

Potrzebujemy takze budowniczychy, ktorzy zbuduja lobby, spawn, arene meetup itp....

 

 

Chetni niech pisza na pw ewentualnie i najlepiej na mail'a: [email protected]

 

Pozdrawiam wszystkich.

 

Wcale nie pierwszy. Za darmo nic nie ma, to nie te czasy.

Jeden z niewielu oficjalnych partnerów minecraft pochodzących z polski.

goPYjbL.png

Opublikowano

Jeśli twój kolega ogarnia, to wystarczy przerobić angielski plugin uhc jest ich mnóstwo. Pozatym po co wam grono 10 programistow? I tak żadnego za free nie znajdziecie xD. A server i maszyna? Pewnie uhc.ench.pl ? xD

Opublikowano

 

Witam! Wraz z kilkoma YT oraz z kumplem programista tworze serwer UHC. Bedzie to pierwszy tego typu serwer w polsce.

 

Nasza ekipa liczy aktualnie niestety tylko jednego programiste a zapotrzebowanie na pluginy jest bardzo duzo dlatego prowadzimy rekrutacje. Wymagana jest znajomosc java oraz umiejetnosc pisania pluginow pod api spigot oraz bungeecord.

 

Potrzebujemy takze grafika, ktory zajmie sie wizualnym wygladem naszego serwera miedzy innymi logo na strone www.

 

Potrzebujemy takze budowniczychy, ktorzy zbuduja lobby, spawn, arene meetup itp....

 

 

Chetni niech pisza na pw ewentualnie i najlepiej na mail'a: [email protected]

 

Pozdrawiam wszystkich.

Jakos lepiej opisz projekt? Jakies wynagrodzenie? Zaden DOBRY programista nie włoży w to palca, jeśli nic za to nie dostanie.

 

Rozumiem. Serwer UHC jest to serwer typu vanilla. ok. 100 graczy laduje na jednej arenie i maja za zadanie przetrwac, oraz wyeliminowac przeciwnikow. Sa 2 tryby tej gry. Solo, Team's co mowi chyba za siebie. Teamy licza 3 osoby. Gracze zabijajac i wygrywajac rundy zdobywaja punkty, oraz pieniadze, za ktore moga kupowac ciekawe ultimaty :D Wynagrodzenie bedzie na poczatku polegac na tym, ze od zyskow z serwera dla programisty odliczam 35%. Wiem mozna sie bac, ze serwer nie zarobi. Osoby tego typu zapraszam na rozmowe z moja ekipa (progmista glownym, kilkoma YT: cyfer, graf, automattpl).

 

Pozdrawiam

Jeśli twój kolega ogarnia, to wystarczy przerobić angielski plugin uhc jest ich mnóstwo. Pozatym po co wam grono 10 programistow? I tak żadnego za free nie znajdziecie xD. A server i maszyna? Pewnie uhc.ench.pl ? xD

Nie wystarczy przerobic pluginu, poniewaz tworzymy wszystko od podstaw (przynajmniej mamy taki zamiar). Nie zamierzam szukac programistow za free. A co do serwera (maszyny) posiadamy serwer dedykowany Xeon E5, ssd, 128gb ramu. Jeszcze jakies pytania?

Jakiekolwiek wynagrodzenie przewidziane za wykonanie roboty? Bez tego nikt raczej palca w tym nie umoczy

Tak jak pisalem szczegoly odnosnie zarobkow prywatnie nie chce tu sie udzielac!

Opublikowano

Pełne oprogramowanie  wraz z wsparciem technicznym po wykonaniu zlecenia.

Proszę o pełną rozpiskę na PW :)

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...