Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FPSy spadają do 20/30 na chwile i wracają do normy


Muffize

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od 2 dni mam problem z fpsami spadają sobie co 15 minut do 20/30 klatek i po minucie wszystko wraca do normy, normalnie mam po 60/70. 


 


Mój PC'et:


 


Intel Core 2 Duo 2 x 2.4GHz @ Po boost na 3.1 


GeForce 9600 GT 512Mb @ Na 750MHz - Clock / 1020 - Memory


Ram: 2.5GB


Zasilacz: FeveR 480W (Nie znam dokładnego modelu)


 


----------------------------------------------------


 


Wczoraj chciałem wkręcić procesor na 3.3 wszystko było spoko do momentu aż po wejściu świeżo do Windowsa wyskoczył mi 2 razy bluescreen z kodem błedu: 1045


 


Wszystkie sterowniki są aktualne, format robiony 2 dni temu. 


 


Temperatura procesora 44/45* przy graniu sięga do 49/50, a temperatura karty graficznej sięga do 57/58*


 


---------------------


 


Nigdy takich spadków nie miałem, może to nie jest za często ale podczas gry w CS'a strasznie denerwuje. 


 


Ma ktoś pomysł żeby to ogarnąć?  ;)


 

Opublikowano

2.5 gb ramu, ten procesor... kumplu nie oszukujmy sie... nic nie zrobisz a jak cos zrobisz to z bardzo malym efektem

Opublikowano

Windows 7 Home Premium 64bit.

Nie sądzisz, że ramu zaczyna brakować, dlatego pojawiają się owe ścinki?

Pobierz msi afterburner i sprawdź użycie ramu akurat w spadkach fps.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Okej jak sprawdze to dam znać. ;)

 

Edit. Wszystko w porządku jest, sprawdziłem. Nigdy mi się tak nie działo dopiero od 2 dnich coś takiego sie dzieje, jakieś porady?

Opublikowano

Ramu minimum 4 gb. CSGO przy 3 gb już się dusi.

Procek dokładnie jaki i jakie napięcie dałeś przy takim OC + Jaką masz płyte?

Co jak co ale procki C2D po OC są w stanie dać średnio +/- 100 fps w csie.

 

 

Sam mam E7200 wkręconego na 3,8 ghz, a w fps benchmark wyciskam:

Average framerate: 91.24 przy 1920x1080

Average framerate: 105.62 przy 800x600

:)

 

 

Opublikowano

Płyta to EP35-DS3, a napiecie jakie dałem to 1.37V

 

Miedzy 3.1 a 3.8 jest jakaś róznica, teraz gram fpsy są od 50 do 120 nawet sięgają.

Mało ale to przez karte, 9600 GT myślałem nad lepszą ale po co do starej budy dawać coś nowego.  ;)

 

Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?

Opublikowano

50* przy graniu w CS'a jest, reinstalowałem właśnie csa i też nic nie dało, zmniejsze napiecie zobacze co dalej.

 

Edit. Zmniejszyłem na 1.28175, zara sprawdzę czy dalej są spadki.

 

Edit2. Dalej to samo, wciągu 37 minut 3 razy spadki takie były, gadałem z typkiem który grał zemną faceita że jemu kuzynowi też się tak dzieje i nic nie da się zrobić. :/

Opublikowano

Mam 4 sloty na ram, jeden jest spalony chyba, ale mówisz że teraz mam 1gb dołożyć to by potrwało troche.

Opublikowano

Dobra rozkminie ten temat, pozycze od kogoś ram, włoże i sprawdze :D

 

Edit. Ostatnio musiałem zainstalować aktualizacje do Windowsa, żeby zainstalować Anti-Cheata, kumpel też miał to zainstalowane i spadały mu fpsy z 300 do 90 po usunieciu jest już wszystko ok. 

 

Temat do zamknięcia. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...