Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komunikat nielegalnej licencji - jak to naprawić?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie , zakupiłem VPS kvm pro 4 gb ram z lvlupa co się okazało gdy wgałem na VPS ts3 bez licencji wyskakuje że teamspeak3 używa nielegalnej licencji czy da się to jakoś naprawić ? :)

Opublikowano

Witajcie , zakupiłem VPS kvm pro 4 gb ram z lvlupa co się okazało gdy wgałem na VPS ts3 bez licencji wyskakuje że teamspeak3 używa nielegalnej licencji czy da się to jakoś naprawić ? :)

 

Tak napisz do supportu o zmianę adresu ip i wyjaśnij zaistniałą sytuacją. (supportu hostingu ofc)

Opublikowano

Napisz ticketa do supportu, że ip twojego vps'a jest na blackliście.

 

Support napisze w twoim imieniu do teamspeak'a i oni zdejmą ip z blacklisty.

 

Powinni ci zdjąć do 10 dni, ja czekałem 5 (nie wliczając w to oczekiwania na odpisanie supportu).

 

 

@1361622928-U485574.pngMatex.

 

Nie wprowadzaj w błąd, proszę:)

Opublikowano

Ktoś posiadał nie legalną licencje pod ip które zostało ci przydzielone ;) napisz do supportu mają prawo skontaktować się z teamspeak3 ;)

aBBJCq0.png

Opublikowano

Napisz ticketa do supportu, że ip twojego vps'a jest na blackliście.

 

Support napisze w twoim imieniu do teamspeak'a i oni zdejmą ip z blacklisty.

 

Powinni ci zdjąć do 10 dni, ja czekałem 5 (nie wliczając w to oczekiwania na odpisanie supportu).

 

 

@1361622928-U485574.pngMatex.

 

Nie wprowadzaj w błąd, proszę :)

Po ch** czekać 10 dni? Matex napisał dobrze ;)

Najlepiej napisać do supportu by zmienili adres maszyny i problem z głowy.

Opublikowano

Napisz do supportu, komunikat jest z poprzedniego serwera który lokował się na twoim adresie IP.

Opublikowano

Napisz ticketa do supportu, że ip twojego vps'a jest na blackliście.

 

Support napisze w twoim imieniu do teamspeak'a i oni zdejmą ip z blacklisty.

 

Powinni ci zdjąć do 10 dni, ja czekałem 5 (nie wliczając w to oczekiwania na odpisanie supportu).

 

 

@1361622928-U485574.pngMatex.

 

Nie wprowadzaj w błąd, proszę :)

 

W którym miejscu wprowadziłem kolegę w błąd? :) Jest to najszybsze rozwiązanie problemu. 

Opublikowano

@Avine 

 

Czego ty nie rozumiesz?

Nie zmienią mu ip, tylko napiszą do teamspeak'a :) Sam miałem taką sytuację, więc wiem lepiej od Ciebie ;)

 

Ahh nie ma to jak wypowiadać się na temat, o którym się nie ma pojęcia ^^

 

 

EDIT:

 

Dostaniesz odpowiedź od supportu coś na podobe tego pewnie :D

 

y3cgRgJ.png

Opublikowano

@Avine 

 

Czego ty nie rozumiesz?

Nie zmienią mu ip, tylko napiszą do teamspeak'a :) Sam miałem taką sytuację, więc wiem lepiej od Ciebie ;)

 

Ahh nie ma to jak wypowiadać się na temat, o którym się nie ma pojęcia ^^

 

 

EDIT:

 

Dostaniesz odpowiedź od supportu coś na podobe tego pewnie :D

 

y3cgRgJ.png

 

Miałem około 3 - 4 takie sytuacje gdzie zakupiłem serwer i musiałem prosić o zmianę adresu ip ponieważ był na blackliście.

Według mnie to najszybszy sposób ale jak ktoś woli czekać ponad tydzień a usługa jest nie używana i ważność leci to czemu nie ;)

 

 

 

Napisz ticketa do supportu, że ip twojego vps'a jest na blackliście.

 

Support napisze w twoim imieniu do teamspeak'a i oni zdejmą ip z blacklisty.

 

Powinni ci zdjąć do 10 dni, ja czekałem 5 (nie wliczając w to oczekiwania na odpisanie supportu).

 

 

@1361622928-U485574.pngMatex.

 

Nie wprowadzaj w błąd, proszę :)

 

W którym miejscu wprowadziłem kolegę w błąd? :) Jest to najszybsze rozwiązanie problemu. 

 

Potwierdzam ale no cóż kolega wie lepiej ;D

Opublikowano

Wy tak na poważnie?

 

Na LVL UP'ie nie zmieniają ip, gdyż vps działa poprawnie :) (Gdybyś przeczytał chociaż kawałek screena to byś wiedział)

 

Z resztą, niech autor tematu napisze o zmianę ip i wtedy zobaczycie niedowiarki.

I proszę, nie wypowiadajcie się jeśli nie wiecie nic na dany temat ;)

 

 

Kupił VPS'a, który działa i może być sprawowany w różne sposoby, inaczej by to było gdyby np. kupił teamspeak'a (slotówkę) i on by miał blacklistę..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...