Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z rozdzielczością przy 2 monitorach


scoti112

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam taki problem otóż mam 2 monitory w hw chce grać na głownym w fhd i problem jest taki ze nie moge zmienić rozdziałki na fhd bo tak jakby nie wykrywa mi w hurtworldzie ze mam monitor o tej rozdzielczości i w pełnym ekranie działa ale na 2 monitorze z góry dzieki :)

 

Opublikowano
https://scr.hu/YNlaer

To są moje ustawienia, z tego co zauważyłem teraz to nie działają ustawienia rozdzielczości jeszcze w HW.

 

nie nie chodzi mi o to że hurtworld ma tak jakby przypisane odpalanie na nie ten monitor co trzeba pomaga tylko odłączenie 2 monitora a tego nie chcę 

Opublikowano

 

https://scr.hu/YNlaer

To są moje ustawienia, z tego co zauważyłem teraz to nie działają ustawienia rozdzielczości jeszcze w HW.

 

nie nie chodzi mi o to że hurtworld ma tak jakby przypisane odpalanie na nie ten monitor co trzeba pomaga tylko odłączenie 2 monitora a tego nie chcę 

 

Ja odpalając każdą gierkę mam odpalaną na monitorze który przypisałem jako główny. W ustawieniach grafiki sprawdź, ja przykładowo rozdzielczość gier steam itd mam w programie GeForce Experience czy jakoś tak.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...