Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie o takim projekcie serwera?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-668230-0-63912300-1494796495_thumb.png

 

Witajciee!

 

Mam do was pytanie, bo od pewnego czasu tworzę pewnien projekt.

A mianowicie, ten projekt będzie się opierał na przetrwaniu.

Dokładnie mówiąc, będzie to serwer "HARDCORE".

Ale nie taki jaki są większości, tylko prawdziwy hardcore.

Niski ale to bardzo niski drop z kamienia.
Mocniejsze mobki tak 2/3x mocniejsze.
Zero gildi, nowy generator mapy.
Metoryty, klęski żywiołowe... itd
Nowe receptury, trudniejszee przede wszystkim.
Zero pay2win, jak narazie bym płacił ze swojej ręki za maszynę. 
A serwer by się utrzymywał z donejtów, jak takie będą.
 

Aktualnie jestem w frazie pisania pluginów na ten serwer.. 
Więc szybko on nie wystartuje, a nawet jak wersja gry będzie już nowsza wszystkie pluginy będą na bieżąco aktulizowane.
Myślę że to byłby pierwszy taki serwer który by powstał na najnowszą wersję gry. 
Serwer by miał aktulizację cały czas, gdy wyjdzie nowa wersja minecraftaa. To odrazu serwer jest aktulizowany, w ten sam dzień do najnowszej.
Co myślicie o takim projekcie serwera? 
Oczekuje na konstruktywne opinie, co do projektu.
Pozdrawiam.

 

 

Opublikowano

Ciekawie. W sumie chętnie bym zagrał na takim serwerze. Nowe wersje brzmią ciekawie. Dodatki też mogą być ciekawe z tego co tutaj czytam. Powodzenia.

Bardzo mnie to cieszy, że jesteś zainteresowany owym projektem.

Niedługo powstanie strona projektu, i będzie można zobaczyć postępy pracy nad serwerem. Chcę aby gracze, też brali w tym projekcie udział. A chodzi mi dokładnie o to, żeby proponowali swoje pomysły na serwer. Chcę stworzyć community pomiędzy graczami.

 

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

Jak tworzysz taki projekt na tej wersji szykuj troche pieniędzy  bez wielu reklam na yt nic nie zdziałasz ) ale życzę powodzenia, pozdro.

Opublikowano

Jak tworzysz taki projekt na tej wersji szykuj troche pieniędzy  bez wielu reklam na yt nic nie zdziałasz ) ale życzę powodzenia, pozdro.

No wiesz, ja tam o pieniądze się nie martwię. 

Ale dziękuje za pozdrowienia i również pozdrawiam.

 

 

Opublikowano

Ciekawe, jeśli potrzebujesz kogoś do pomocy z pluginami - Pisz śmiało :)

Możemy porozmawiać, pokażesz mi swoje umiejętności w pisaniu pluginów. 

Napisz mi na prywatnej wiadomości, to się umówimy na ową pogawędke i zobaczymy.

 

 

Opublikowano

Ciekawie się to zapowiada, nic tylko czekać na jakieś atkualizacje, powodzenia ;)

Oo miło z twojej strony, aktulizacja będzie niedługo. 

I rozważam nad opcją uruchomienia serwera testowego dla beta-testerów ;) 

Aaa i będę mieć jeszcze do ciebie jedną sprawę ale to na priv.

 

 

Opublikowano

Najlepiej nie trać swojego czasu, i tak nikt nie będzie grać.

 

Co ty gadasz? Juz 3 posty tak nabiles "nie trac czasu"

Ja bym bardzo chetnie zagral na takim fajnym hardcorze - bez bpacka.

 

@topic Pomysł fajny, chętnie bym zagrał ^^

 

 

JAVA <3

 

Opublikowano

 

Najlepiej nie trać swojego czasu, i tak nikt nie będzie grać.

 

Co ty gadasz? Juz 3 posty tak nabiles "nie trac czasu"

Ja bym bardzo chetnie zagral na takim fajnym hardcorze - bez bpacka.

 

@topic Pomysł fajny, chętnie bym zagrał ^^

 

 

 

A co mam innego napisać? Tworząc taki serwer autor jedynie traci czas, nie licząc widzy jaką nabędzie tworząc serwer. Ile było takich "super" projektów na tym forum? Pokaż mi jeden który choć trochę wypalił

Opublikowano

Dodałbyś kanały czatu dla osób które grają z kumplami to by było fajnie.

 

Np. Jeden robi /czat stworz Koxy

I reszta dołącza /czat dolacz Koxy

A ten co stworzył akceptuje ich lub nie (jak chce) /czat akceptuj <nick>

 

Przełączanie między kanałami czatu:

 

/czat Ogolny - publiczny dla kazdego gracza

/czat (np.) Koxy - prywatny dla kumpli

 

 

 

-=-=-=-=-=

 

Sam pomysł fajny - grałbym właśnie z takim systemem.

...

Opublikowano

Najlepiej nie trać swojego czasu, i tak nikt nie będzie grać.

 

Kolego rozumiem, ale to jednak mój czas.

 

 

Najlepiej nie trać swojego czasu, i tak nikt nie będzie grać.

 

Co ty gadasz? Juz 3 posty tak nabiles "nie trac czasu"

Ja bym bardzo chetnie zagral na takim fajnym hardcorze - bez bpacka.

 

@topic Pomysł fajny, chętnie bym zagrał ^^

 

 

Miło z twojej strony, niedługo pojawią się ssy z prac nad serwerem.

 

 

Najlepiej nie trać swojego czasu, i tak nikt nie będzie grać.

 

Co ty gadasz? Juz 3 posty tak nabiles "nie trac czasu"

Ja bym bardzo chetnie zagral na takim fajnym hardcorze - bez bpacka.

 

@topic Pomysł fajny, chętnie bym zagrał ^^

 

 

 

A co mam innego napisać? Tworząc taki serwer autor jedynie traci czas, nie licząc widzy jaką nabędzie tworząc serwer. Ile było takich "super" projektów na tym forum? Pokaż mi jeden który choć trochę wypalił

 

 

Może i było, ale tu chodzi o czas i zaangażowanie nad projektem. Ja osobiście mam bardzo dużo czasu, i chęci prac nad tym projektem. I zrobię wszystko tak żeby ten projekt wypalił.

Dodałbyś kanały czatu dla osób które grają z kumplami to by było fajnie.

 

Np. Jeden robi /czat stworz Koxy

I reszta dołącza /czat dolacz Koxy

A ten co stworzył akceptuje ich lub nie (jak chce) /czat akceptuj <nick>

 

Przełączanie między kanałami czatu:

 

/czat Ogolny - publiczny dla kazdego gracza

/czat (np.) Koxy - prywatny dla kumpli

 

 

 

-=-=-=-=-=

 

Sam pomysł fajny - grałbym właśnie z takim systemem.

Super pomysł, napewno go zaimplementuje na serwer. 

Miło z twojej strony. 

Dziekuje i pozdrawiam

 

 

Opublikowano

@Daimenes124

Wrescie cos normalnego niz te zje///ne easyhc

Sczerze?, zagrał bym :)

Miłoo bardzo z twojej strony, jestem twojego zdania. 

Niedługo startuje serwer z beta testami, i będę poszukiwać testerów. 

Więc jeżeli ktoś będzie chętny zapraszaam na priv z podaniem. 

Pozdrawiam.

 

 

Opublikowano

Nie mogę się doczekać :) Powodzenia w tworzeniu

Miło z twojej strony ;D 

Dziękujee i ślee pozdrowienia ;D

 

 

Opublikowano

Nawet bardzo ciekawe tylko z opłatą za maszynę no możesz jakiś sklepik zrobić bez zadnych pay2win

Będzie tzw "VIP" ale on nie będzie miał żadnych rzeczy takich co dają p2w. 

Będzie on posiadał jakąś rezerwacje slota, dodatki kosmetyczne, będzie on mógł pisać gdy chat ogólny jest wyłączony tzw "Chat dla VIPów". 

Minimalnie zwiększony % na drop i myślę że tylko tyle. Chcę zrobić wejściówki na serwer żeby zmiejszyć ilość cheaterów i żeby wejściówkę kupił gracz którego interesuje serwer. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

 

 

Opublikowano

@Ref 

Ktoo czekaa na serwer? zdradzę tylko tyle że na same wakacjee planujemy start <3 
Piszcieee co byściee jeszcze chcieli zobaczyć jako gracze? 

Pozdrowieniaaa do wass!

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...