Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciałbym się dowiedzieć jak uniknąć Bana na jednym kompie na tym dniu co mam takie samo IP.

Mam zmienne Ip po rozłączeniu i podłączeniu się do neostrady. Posiadam Ruter Linksys'a.

 

Jeżeli ustawie około 6 Fish Botów i będę przekładał małże na konto sklep.

To jakie środki muszę zrobić, aby zbanowali mi tylko Fish Bota bądź Fish Boterów ??

Jeżeli będą ustawieni różnie w m1,m2 ??

 

Za dobre skutecznie odpowiedzi daję 5* "+" bądź "-" jak kto woli :)

Ciągnij mi drut* oraz ssij moje świerze jajc*.

Ty cw*lu jeb*ny żeby cię ktoś zaj*bał. Żebyś zdych*ał śmi*ciu pierd*lony.

To RMCF1902 F*ck You

Opublikowano

Nie da się, ponieważ kazdy handel się zapisuje w pewnym pliku ( nie pamietam w ktorym ) i GM jeżeli sprawdza, to sprawdze z jakim kontem najczesciej postac handlowala, musiał byś ustawić na jendym koncie funkcję wyżucania, a na 2 koncie funkcje AutoPickUP

 

Musisz też każde konto na innym e-mailu robić i loginy do e-maila jak i do konta, nazwy postaci itp muszą być rózne, jeżeli będą podobne, to możesz na all dostac

Opublikowano

1. Mógłbym np na jednym koncie wyrzucić wszystkie małże na ziemię, a drugim kontem podnieść je przyciskając "z".

Konto na innym Emailu oraz ID i Password. Inne nicki w grze.

JEŻELI NA MOIM KOMPIE NIE BĘDĘ UŻYWAŁ HANDLU TYLKO Z ZIEMI KASE ITP??

 

2. Jeżeli bym przekładał kasę poprzez tobół to jest bliskie handlowi ??

Wystawił tam pota za 100k i kupował żeby mieć na robaki.

 

W tym razie istnieje możliwość otrzymania Bana ??

Ciągnij mi drut* oraz ssij moje świerze jajc*.

Ty cw*lu jeb*ny żeby cię ktoś zaj*bał. Żebyś zdych*ał śmi*ciu pierd*lony.

To RMCF1902 F*ck You

Opublikowano

Nie nie dostaniesz wtedy bana przez tobolek oczywiście ,że możesz to nie podlega takiemu samemu handlowi jak tamten ... wtedy unikniesz bana :)) życze powodzenia w dalszym boceniu na Fb xD

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...