Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka różnica FPSów będzie między tymi zestawami?


Sith Inqusitor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.morele.net/inventory/info/aMYr2f/ <-- zestaw za 4100 zł ( z kodem promocyjnym za darmową wysyłkę i złożenie komponentów za 1 zł )

http://www.morele.net/inventory/info/eP7Ry0/ <-- zestaw za 3550 zł ( to co wyżej )

 

Jaka będzie różnica w FPSach? Warto dopłacać na ten lepszy ram 3000 MHz i CL15? Łączy mi się to wtedy z kupnem płyty głównej obsługującej taką ilość MHz + dysk SSD. Zastanawiam się nad dodaniem SSD do drugiego zestawu to byłby za jakieś 3850 zł. Ten SSD chcę na sam system, bo szybkie włączenie kompa to jednak całkiem fajna wygoda, ale czy warta 300 zł?

Opublikowano

http://www.morele.net/inventory/info/aMYr2f/ <-- zestaw za 4100 zł ( z kodem promocyjnym za darmową wysyłkę i złożenie komponentów za 1 zł )

http://www.morele.net/inventory/info/eP7Ry0/ <-- zestaw za 3550 zł ( to co wyżej )

 

Jaka będzie różnica w FPSach? Warto dopłacać na ten lepszy ram 3000 MHz i CL15? Łączy mi się to wtedy z kupnem płyty głównej obsługującej taką ilość MHz + dysk SSD. Zastanawiam się nad dodaniem SSD do drugiego zestawu to byłby za jakieś 3850 zł. Ten SSD chcę na sam system, bo szybkie włączenie kompa to jednak całkiem fajna wygoda, ale czy warta 300 zł?

 

Nie warto. Różnica w klatkach będzie na poziomie 2-3 na korzyść pamięci 3000MHz. 

 

SSD ostatnio strasznie podrożały. Miałem tego Transcend'a i kupiłem go za... 200 złotych. Tak samo z RAM się ostatnio dzieje - strasznie drożeje. Czy warto za 300 złotych? Dopłaciłbym do ~240GB.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

 

http://www.morele.net/inventory/info/aMYr2f/ <-- zestaw za 4100 zł ( z kodem promocyjnym za darmową wysyłkę i złożenie komponentów za 1 zł )

http://www.morele.net/inventory/info/eP7Ry0/ <-- zestaw za 3550 zł ( to co wyżej )

 

Jaka będzie różnica w FPSach? Warto dopłacać na ten lepszy ram 3000 MHz i CL15? Łączy mi się to wtedy z kupnem płyty głównej obsługującej taką ilość MHz + dysk SSD. Zastanawiam się nad dodaniem SSD do drugiego zestawu to byłby za jakieś 3850 zł. Ten SSD chcę na sam system, bo szybkie włączenie kompa to jednak całkiem fajna wygoda, ale czy warta 300 zł?

 

Nie warto. Różnica w klatkach będzie na poziomie 2-3 na korzyść pamięci 3000MHz. 

 

SSD ostatnio strasznie podrożały. Miałem tego Transcend'a i kupiłem go za... 200 złotych. Tak samo z RAM się ostatnio dzieje - strasznie drożeje. Czy warto za 300 złotych? Dopłaciłbym do ~240GB.

 

Nie widzę potrzeby 240 GB chyba. Po prostu kupię 128 GB i będę na nim trzymał tylko dysk i najważniejsze programy + aplikacje uruchamiające się na starcie komputera. Powinno wystarczyć, jak nie to po prostu dokupię kolejny 128 GB. Teraz na C: nie mam zajętych nawet 70 GB, a to właśnie tam trzymam wszystko co trzymałbym na SSD. Dzięki za pomoc, dołożę do zestawu za 3500 zł dysk SSD i to kupię. Do zamknięcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...