Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zachować swoje ID po formacie na Teamspeak3


_Robak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

 

W tym poradniku pokaże wam jak zachować swoje identities aby po formacie komputera czy czegoś innego zachowały się rangi na serwerach TS3.

 

1. Exportowanie ID:

 

Pierwszym krokiem, który powinniśmy zrobić jest kliknięcie w zakładkę Settings, a następnie Identities.

57537299402525774572.png

 

Następnie Wyskoczy nam takie oto okno w którym zaznaczamy nasze id i klikamy Export.

26180397795757066683.png

 

Następnie wybieramy miejsce zapisu naszego id oraz nazwę.

30150333027480628270.png

Warto ten plik skopiować na pendrive lub dysk.

 

2. Jak przywrócić swoje ID:

 

Teraz jeżeli chcemy, aby nasze id spowrotem działało po formacie. Wystarczy, że przejdziemy znowu do zakładki identities. Wybierzemy zakładkę Import, a następnie nasze id i klikamy otwórz

05322287825642808069.png

 

 

Opublikowano

Poradnik może być, ale nie zapominajmy że ostatnie aktualizacje klienta dodały nam konto myteamspeak które zapisuje wszystko :)

Opublikowano

Przy najnowszej wersji polecam stworzyć konto na https://www.myteamspeak.com/ i wszystkie dane będą zachowywane automatycznie nie musisz się już martwić o to, że zapomnisz zapisać UID :f. 

 

Ale poradnik spoko. 

 

Poradnik może być, ale nie zapominajmy że ostatnie aktualizacje klienta dodały nam konto myteamspeak które zapisuje wszystko :)

Racja wprowadzono teraz opcje zapisania prze założenie konta. Lecz ja pokazuję ze jest również inna opcja :).

Opublikowano

Przydatna opcja. Dużo ludzi zapomina o ręcznych backupach w razie problemów z serwisami zewnętrznymi  :)

 

Co do myTeamSpeak - wkurza mnie to że bookmarki robią się nie z tym ID na którym wejdę.

 

Pozdrawiam :) 

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

znam lepszy sposób, kopiujesz plik ts3client w %appdata%

To jest poradnik w którym przedstawiam jedną z opcji zapisania swojego ID a nie chwalenie się kto zna lepszy sposób nie sądzisz ?. Możesz tez napisać poradnik nikt ci nie broni ;).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...