Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Pliki "Game" W Różnych Wersjach :)


Farel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Plik "Game" Wersja Fun Do 99

 

 

Opis:

- Ten Plik bardziej przyda nam się dla serwerów prywatnych przez hamachi

- Max lvl to 99 i Każdy lvl wymaga 1 PD Czyli 1 Exp

Np Wbijam 45lvl i żeby wbić 46lvl to wymaga 1 PD. I tak do 99lvl

 

2.Plik "Game" Wersja Fun Do (90lvl)

 

 

Opis:

- Max LvL 99

- Expi nam się po 1 PD do 90 lvl

- +90Lvl Trzeba się wysilić.

 

3.Plik "Game" Łatwy Exp do 70lvl

 

 

Opis:

- Łatwo Expimy do 70lvl

- Po 1 PD Do 70lvl

- Dalej +70lvl Trzeba się wysilić.

 

4.Plik "Game" Łatwy Exp do 60lvl

 

 

Opis:

- Łatwo Expimy do 60lvl

- Każdy lvl Wymaga 1 PD

- 60lvl+ Trzeba się już wysilić.

 

5.Plik "Game" Łatwy Exp do 50lvl

 

 

Opis:

- Łatwo Expimy do 50lvl

- Każdy lvl Wymaga 1 PD

- 50lvl+ Trzeba się już wysilić.

 

6.Plik "Game" Wersja Fun Do 127

 

 

Opis:

- Plik Nadaje sie do serwerów na hamachi

- Max lvl to 127

- od 1lvl do 127 wymagany PD to 1

- Np mamy 99 by wbic 100lvl wymaga 1 PD i tak cały czas

 

 

Plik Game Wklejamy Do

 

/usr/rain/channel/share_data/

 

Nadajemy mu prawo 777

 

Reset Serwera i gramy :)

 

Pliki Zapakowane w 7-zip Haslo Do Plików to soćko

Opublikowano

Przydatne, jeżeli ktoś robi serwera 50:50 ^^ Tzn. 4fun \ hard :P

 

I jeszcze mała uwaga z mojej strony (nie bawie się w moda), pliki nie powinny mieć hasła ^^

Opublikowano

może nie paru chwil a wysłanie tego zmienianie nazwy opisny itp :) i i pakowanie tego zmienianie expa na 1 i zapis i potem znów na forum napisanie tematu w kode :D

Ale dziękuje za + :)

Opublikowano

Farel sprawdź mój tutorial to zobaczysz jakie to proste xD a co do tematu to dobre rozwiązanie dla leniwych :>

 

@edit

Kto mi - wrąbał!?

Opublikowano

Dobra robota, zrób jeszcze hard 127lvl ;]

 

+ leci oczywiście! ;)

Ryzen 5 3600 | SPC Grandis 2 | MSI B450 Gamming Plus MAX | Crucial Ballistix Sport LT 2x8GB 3000Mhz CL15 | Palit GTX1070 Super JetStream 8GB | Adata XPG S11P Pro 512GB + Crucial 1TB | SPC Supremo FM2 650W | SPC Pax M70 | Dell U2312Hm + Dell U2413f | Zowie FK1 | CMStrom Quickfire Ultimate Brown | Samsung S21+ | Dell Vostro 3560

Opublikowano

Wrzuciłbyś jeszcze ten oryginalny plik z Rain'a ?

Chodzi mi o ten Exp, co do 31 jest po 22 PD a potem i tak dużo szybciej niż na PL

Tak czy siak "+" :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...