Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[17]Jak używać trainera, żeby bana nie dostać?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto chce może się wypowiedzieć na temat korzystania z trainera, jak go używać by nie dostać bana. Po ostatnich aktualizacjach często lecą bany. Z doświadczenia wiem, że limity meczy już nic nie dają.

Opublikowano

Jak widać nie. Bana można łatwo wyłapać. Biorąc pod uwagę cenę gry to się nie opłaca cheatować.

W ostatnim czasie tyle banów poleciało, że możliwe

Opublikowano

Ja tam od ponad 3 miesięcy traineruje po trzy drafty dziennie i tylko drafty i jakoś nawet ostrzeżenia nie złapałem nie mówiąc o banie, tylko staram się minimalizować ryzyko trafenia na uczciwą cebule poprzez dobieranie przeciwnika zgadzajacego się grać na jednej kresce, albo na te same kolorystycznie stroje ;p

 

Co do opłacalności to od 21 kwietnia fifa jest w origin acess i teraz oplaca sie trainerowac nawet pod ryzykiem bana, bo jesli ea podtrzymalo swoja tradycje to w takim wypadku zwracaja kase za abonament i w najgorszym razie wyjdzie sie na zero

Opublikowano

Ja tam od ponad 3 miesięcy traineruje po trzy drafty dziennie i tylko drafty i jakoś nawet ostrzeżenia nie złapałem nie mówiąc o banie, tylko staram się minimalizować ryzyko trafenia na uczciwą cebule poprzez dobieranie przeciwnika zgadzajacego się grać na jednej kresce, albo na te same kolorystycznie stroje ;p

 

Co do opłacalności to od 21 kwietnia fifa jest w origin acess i teraz oplaca sie trainerowac nawet pod ryzykiem bana, bo jesli ea podtrzymalo swoja tradycje to w takim wypadku zwracaja kase za abonament i w najgorszym razie wyjdzie sie na zero

Jeżeli konto dostaje blokadę, zwrot pieniędzy za abonament EA Acess nie przysługuję.

Opublikowano

niestety dodatkwoe 1000 coinsow dostaje sie tylko za pierwszym razem :c

wychodzisz z ultimate i wchodzisz, dalej druzyna tygodnia jest nowa. przynajmniej u mnie, ale do tego trzeba czasu itp mały zarobek

Opublikowano

Ja tam od ponad 3 miesięcy traineruje po trzy drafty dziennie i tylko drafty i jakoś nawet ostrzeżenia nie złapałem nie mówiąc o banie, tylko staram się minimalizować ryzyko trafenia na uczciwą cebule poprzez dobieranie przeciwnika zgadzajacego się grać na jednej kresce, albo na te same kolorystycznie stroje ;p

 

Co do opłacalności to od 21 kwietnia fifa jest w origin acess i teraz oplaca sie trainerowac nawet pod ryzykiem bana, bo jesli ea podtrzymalo swoja tradycje to w takim wypadku zwracaja kase za abonament i w najgorszym razie wyjdzie sie na zero

Tylko 3 drafty dziennie to minimalne ryzyko, ale zapewne grasz jeszcze normalne mecze ?

Opublikowano

 

Ja tam od ponad 3 miesięcy traineruje po trzy drafty dziennie i tylko drafty i jakoś nawet ostrzeżenia nie złapałem nie mówiąc o banie, tylko staram się minimalizować ryzyko trafenia na uczciwą cebule poprzez dobieranie przeciwnika zgadzajacego się grać na jednej kresce, albo na te same kolorystycznie stroje ;p

 

Co do opłacalności to od 21 kwietnia fifa jest w origin acess i teraz oplaca sie trainerowac nawet pod ryzykiem bana, bo jesli ea podtrzymalo swoja tradycje to w takim wypadku zwracaja kase za abonament i w najgorszym razie wyjdzie sie na zero

Tylko 3 drafty dziennie to minimalne ryzyko, ale zapewne grasz jeszcze normalne mecze ?

 

 

Aktualnie nie, tylko drafty jak kiedys strainerowałem dodatkowo 1 sezon ligi online to poleciał ban od tamtej pory ograniczylem sie wylacznie do draftow i poki co spokoj ;p 

 

A co do zwracania za Acess to widocznie cos zmienili w postepowaniu, bo jakis czas temu znajomy dostal bana majac przy okazji aktywny abonament i mu zwrocili a nawet nie pytal sie specjalnei o to

Opublikowano

 

 

Ja tam od ponad 3 miesięcy traineruje po trzy drafty dziennie i tylko drafty i jakoś nawet ostrzeżenia nie złapałem nie mówiąc o banie, tylko staram się minimalizować ryzyko trafenia na uczciwą cebule poprzez dobieranie przeciwnika zgadzajacego się grać na jednej kresce, albo na te same kolorystycznie stroje ;p

 

Co do opłacalności to od 21 kwietnia fifa jest w origin acess i teraz oplaca sie trainerowac nawet pod ryzykiem bana, bo jesli ea podtrzymalo swoja tradycje to w takim wypadku zwracaja kase za abonament i w najgorszym razie wyjdzie sie na zero

Tylko 3 drafty dziennie to minimalne ryzyko, ale zapewne grasz jeszcze normalne mecze ?

 

 

Aktualnie nie, tylko drafty jak kiedys strainerowałem dodatkowo 1 sezon ligi online to poleciał ban od tamtej pory ograniczylem sie wylacznie do draftow i poki co spokoj ;p 

 

A co do zwracania za Acess to widocznie cos zmienili w postepowaniu, bo jakis czas temu znajomy dostal bana majac przy okazji aktywny abonament i mu zwrocili a nawet nie pytal sie specjalnei o to

 

W jaki sposób trainerujesz, dajesz samobója czy sam rozłączasz ?

Opublikowano

 

 

 

Ja tam od ponad 3 miesięcy traineruje po trzy drafty dziennie i tylko drafty i jakoś nawet ostrzeżenia nie złapałem nie mówiąc o banie, tylko staram się minimalizować ryzyko trafenia na uczciwą cebule poprzez dobieranie przeciwnika zgadzajacego się grać na jednej kresce, albo na te same kolorystycznie stroje ;p

 

Co do opłacalności to od 21 kwietnia fifa jest w origin acess i teraz oplaca sie trainerowac nawet pod ryzykiem bana, bo jesli ea podtrzymalo swoja tradycje to w takim wypadku zwracaja kase za abonament i w najgorszym razie wyjdzie sie na zero

Tylko 3 drafty dziennie to minimalne ryzyko, ale zapewne grasz jeszcze normalne mecze ?

 

 

Aktualnie nie, tylko drafty jak kiedys strainerowałem dodatkowo 1 sezon ligi online to poleciał ban od tamtej pory ograniczylem sie wylacznie do draftow i poki co spokoj ;p 

 

A co do zwracania za Acess to widocznie cos zmienili w postepowaniu, bo jakis czas temu znajomy dostal bana majac przy okazji aktywny abonament i mu zwrocili a nawet nie pytal sie specjalnei o to

 

W jaki sposób trainerujesz, dajesz samobója czy sam rozłączasz ?

 

Zawsze strzelam samoboja nawet jak wiem, ze trainer lepiej ludzi do końca nie drażnić dodatkowo czekam po protu az koles rozlaczy czy samo sie rozlaczy sam nigdy ;p

Opublikowano

 

 

 

 

Ja tam od ponad 3 miesięcy traineruje po trzy drafty dziennie i tylko drafty i jakoś nawet ostrzeżenia nie złapałem nie mówiąc o banie, tylko staram się minimalizować ryzyko trafenia na uczciwą cebule poprzez dobieranie przeciwnika zgadzajacego się grać na jednej kresce, albo na te same kolorystycznie stroje ;p

 

Co do opłacalności to od 21 kwietnia fifa jest w origin acess i teraz oplaca sie trainerowac nawet pod ryzykiem bana, bo jesli ea podtrzymalo swoja tradycje to w takim wypadku zwracaja kase za abonament i w najgorszym razie wyjdzie sie na zero

Tylko 3 drafty dziennie to minimalne ryzyko, ale zapewne grasz jeszcze normalne mecze ?

 

 

Aktualnie nie, tylko drafty jak kiedys strainerowałem dodatkowo 1 sezon ligi online to poleciał ban od tamtej pory ograniczylem sie wylacznie do draftow i poki co spokoj ;p 

 

A co do zwracania za Acess to widocznie cos zmienili w postepowaniu, bo jakis czas temu znajomy dostal bana majac przy okazji aktywny abonament i mu zwrocili a nawet nie pytal sie specjalnei o to

 

W jaki sposób trainerujesz, dajesz samobója czy sam rozłączasz ?

 

Zawsze strzelam samoboja nawet jak wiem, ze trainer lepiej ludzi do końca nie drażnić dodatkowo czekam po protu az koles rozlaczy czy samo sie rozlaczy sam nigdy ;p

 

To robisz taj jak ja robiłem i poleciały mi bany na kontach i to prawie wszystkich, tyle, że ja ponad 20 meczy dziennie trainerowałem

Opublikowano

no to sie nie dziwie jak codziennie po 20 meczy ja tyle nie osiągnalem moze nieco tylko zblizylem sie do tego wyniku, ale ogolnie to z 12 meczy dziennie jest maks, a i czasem robie sobie z dzien dwa przerwy ;p

Opublikowano

no to sie nie dziwie jak codziennie po 20 meczy ja tyle nie osiągnalem moze nieco tylko zblizylem sie do tego wyniku, ale ogolnie to z 12 meczy dziennie jest maks, a i czasem robie sobie z dzien dwa przerwy ;p

 

0e01094ccaf673b006516f481ec464b4.jpeg

 

Ja nie wiem jaki wy macie problem z trainerowaniem.

Opublikowano

 

no to sie nie dziwie jak codziennie po 20 meczy ja tyle nie osiągnalem moze nieco tylko zblizylem sie do tego wyniku, ale ogolnie to z 12 meczy dziennie jest maks, a i czasem robie sobie z dzien dwa przerwy ;p

 

0e01094ccaf673b006516f481ec464b4.jpeg

 

Ja nie wiem jaki wy macie problem z trainerowaniem.

 

Jaki problem, no taki, że lecą bany za trainerowanie. Może niektórzy nie mają takiego problemu jak Ty ale z tego co widziałem na innym forum to większość miała bany jak ja, bez względu na to ile meczy się trainerowało. Testowałem konto nawet na 8 meczy dziennie i to poleciał ban.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...