Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak ograniczyć internet innym użytkownikom, by ping pozostał w normie?


Exwin22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Sprawa wygląda tak gdy ja gram sam na PC to ping mam normalny 50-60, natomiast gdy wchodzi osoba X na laptopa to mam już 150 pingu i nie jest to przyjemne, mogę jakoś ograniczyć internet bym miał większy komfort?

 

Widziałem to:

4812129800_1310067690.jpg

 

Wszedłem do tp-linka jak up jest pokazane, ale jak powiedziałem- nie wiem jak to ustawić.

 

Btw. SS wziąłem z jakiegoś forum, ale mam tak same ustawienia. 

 

 

Kto 1 pomoże otrzyma max plusów dziennych.

Opublikowano

Spróbuj wpisać IP tego komputera, któremu chcesz ograniczyć prędkość internetu w "IP Range"

HTBCzoQ.png


Chcesz żebym zobaczył co nabazgrałeś?


dodaj @rzy4y do posta to zobacze :)


if player has name "rzy4y"


Execute command: /Give a like


Opublikowano

Spróbuj wpisać IP tego komputera, któremu chcesz ograniczyć prędkość internetu w "IP Range"

Jak mam IP (chyba) lapka to w port co dać? I jak rozłożyć 10 mb według Ciebie?

Opublikowano

 

Spróbuj wpisać IP tego komputera, któremu chcesz ograniczyć prędkość internetu w "IP Range"

Jak mam IP (chyba) lapka to w port co dać? I jak rozłożyć 10 mb według Ciebie?

 

Port zostaw pusty

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif

Opublikowano

 

 

Spróbuj wpisać IP tego komputera, któremu chcesz ograniczyć prędkość internetu w "IP Range"

Jak mam IP (chyba) lapka to w port co dać? I jak rozłożyć 10 mb według Ciebie?

 

Port zostaw pusty

 

Okej, ja wziąłem zrobiłem dla siebie i dla lapka takie coś:

G7lpuEb.png

 

Może być? 

 

Mam wysyłanie 2mb, pobieranie 10 ogółem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...