Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stworzę/Zrobię z kimś projekt TeamSpeak3


VapniaczeG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,chciałbym stworzyć projekt teamspeak3, mogę również dołączyć się do istniejącego projektu.

 

Co mogę zaoferować:

Sprawy techniczne

Licencja non-profit

Zaangażowanie do projektu

 

Na co liczę:

Na miła atmosferę

Zaangażowanie ekipy

Pracę w grupie.

 

Kontakt: Pw

Opublikowano

Jak aktualne to zapraszam, potrzebuje takiej osoby jak ty ;) 

 

Mogę zaoferować:

 

Maszyne

xbota premium

min. 100 użytkowników.

1.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak aktualne to zapraszam, potrzebuje takiej osoby jak ty ;)

 

Mogę zaoferować:

 

Maszyne

xbota premium

min. 100 użytkowników.

 

@Catha nie polecam ci owej osoby ,ponieważ jest to osoba która nie ogarnia spraw serwerowych jak i innych tego rodzaju.

Chce tylko mieć fejm w internecie nic po za tym. Pozdrawiam 

Opublikowano

 

Jak aktualne to zapraszam, potrzebuje takiej osoby jak ty ;)

 

Mogę zaoferować:

 

Maszyne

xbota premium

min. 100 użytkowników.

 

@Catha nie polecam ci owej osoby ,ponieważ jest to osoba która nie ogarnia spraw serwerowych jak i innych tego rodzaju.

Chce tylko mieć fejm w internecie nic po za tym. Pozdrawiam 

 

 

Nie wypowiadaj się na temat ogarniania spraw serwerowych, tylko naucz się serwer zabezpieczać ^^

 

 

Co do tematu również nie polecam z nim współpracować - tak naprawdę to prawie, że nic nie umie :)

Opublikowano

@

 

 

Jak aktualne to zapraszam, potrzebuje takiej osoby jak ty ;)

 

Mogę zaoferować:

 

Maszyne

xbota premium

min. 100 użytkowników.

 

@Catha nie polecam ci owej osoby ,ponieważ jest to osoba która nie ogarnia spraw serwerowych jak i innych tego rodzaju.

Chce tylko mieć fejm w internecie nic po za tym. Pozdrawiam 

 

HAHHAHAH ŚMIESZNE :) POWIEDZIAŁA OSOBA  KTÓRA NIE UMIE NAWET ZABEZPIECZYĆ TS'A

Opublikowano

 

 

Jak aktualne to zapraszam, potrzebuje takiej osoby jak ty ;)

 

Mogę zaoferować:

 

Maszyne

xbota premium

min. 100 użytkowników.

 

@Catha nie polecam ci owej osoby ,ponieważ jest to osoba która nie ogarnia spraw serwerowych jak i innych tego rodzaju.

Chce tylko mieć fejm w internecie nic po za tym. Pozdrawiam 

 

 

Nie wypowiadaj się na temat ogarniania spraw serwerowych, tylko naucz się serwer zabezpieczać ^^

 

 

Co do tematu również nie polecam z nim współpracować - tak naprawdę to prawie, że nic nie umie :)

 

Skąd wiesz ze nic nie umiem ?

Opublikowano

VapniaczeG, zachowaj chociaż podstawowe zasady J. polskiego! Skąd wiesz że nic nie potrafie?

 

Co do osób wyżej, nie jest to temat do kłótni kto nie potrafi zabezpieczyć teamspeaka.

Teraz odpowiedz do tematu...

Kolego, nie wiem jakie masz umiejętności, napisałem do ciebie odpowiedzi nie dostałem nadal.

Oznaczać to może że jest z tobą słaby kontakt.

 

Więcej nie jestem w stanie wywnioskować.

Opublikowano

Wiem, ponieważ Cię znam (zapewne nie wiesz kim jestem).

 

@Grenus

 

Może się dowiedz co to jest kłótnia, potem pisz.

 

Napisałem mu tylko, że nie potrafi tego robić. ;)

Opublikowano

 

 

Jak aktualne to zapraszam, potrzebuje takiej osoby jak ty ;)

 

Mogę zaoferować:

 

Maszyne

xbota premium

min. 100 użytkowników.

 

@Catha nie polecam ci owej osoby ,ponieważ jest to osoba która nie ogarnia spraw serwerowych jak i innych tego rodzaju.

Chce tylko mieć fejm w internecie nic po za tym. Pozdrawiam 

 

 

Nie wypowiadaj się na temat ogarniania spraw serwerowych, tylko naucz się serwer zabezpieczać ^^

 

 

Co do tematu również nie polecam z nim współpracować - tak naprawdę to prawie, że nic nie umie :)

 

 

@Kalambur99

Ja serwerów nie prowadzę teamspeak3 już.

 

 

@

 

 

Jak aktualne to zapraszam, potrzebuje takiej osoby jak ty ;)

 

Mogę zaoferować:

 

Maszyne

xbota premium

min. 100 użytkowników.

 

@Catha nie polecam ci owej osoby ,ponieważ jest to osoba która nie ogarnia spraw serwerowych jak i innych tego rodzaju.

Chce tylko mieć fejm w internecie nic po za tym. Pozdrawiam 

 

HAHHAHAH ŚMIESZNE :) POWIEDZIAŁA OSOBA  KTÓRA NIE UMIE NAWET ZABEZPIECZYĆ TS'A

 

@VapniaczeG

Przykro mi tylko ty nawet ts nie umiesz prowadzić. Ja, chociaż osiągłem swój cel z jednym ts i miałem te 570 typa. Tylko ty co chwile prosiłeś o rangi administracyjne.

 

 

VapniaczeG, zachowaj chociaż podstawowe zasady J. polskiego! Skąd wiesz że nic nie potrafie?

 

Co do osób wyżej, nie jest to temat do kłótni kto nie potrafi zabezpieczyć teamspeaka.

Teraz odpowiedz do tematu...

Kolego, nie wiem jakie masz umiejętności, napisałem do ciebie odpowiedzi nie dostałem nadal.

Oznaczać to może że jest z tobą słaby kontakt.

 

Więcej nie jestem w stanie wywnioskować.

 

@Grenus

Kolego mój drogi, VapniaczeG to osoba, która próbuje osiągnąć cel. Jak wiadomo tego celu nie osiągnął, ponieważ pracował na Sewerach teamspeak, które był w postaci wojny na inne ts. Teraz on robi serwer bez licencji ts3,a nawet pewnie wszystko będzie crack. Ja przyznam się miałem crack licencję dlatego zamknąłem mój serwer i nie prowadzę.

 

#Edit

I mam do dodania że tak nie opłaca się stawiać serwerów teamspeak, ponieważ blokują crack licencje  ,a twoja crack non-profitkę możesz wywalić.

Opublikowano

√єєση, nie bede się wdawał w wasze spory, ale co do tego tekstu "#Edit

I mam do dodania że tak nie opłaca się stawiać serwerów teamspeak, ponieważ blokują crack licencje  ,a twoja crack non-profitkę możesz wywalić."

Jeżeli chodzi i mojego teamspeaka moge śmiało dać dowody że posiadamy oryginalną licencje :)

Opublikowano

√єєση, nie bede się wdawał w wasze spory, ale co do tego tekstu "#Edit

I mam do dodania że tak nie opłaca się stawiać serwerów teamspeak, ponieważ blokują crack licencje  ,a twoja crack non-profitkę możesz wywalić."

Jeżeli chodzi i mojego teamspeaka moge śmiało dać dowody że posiadamy oryginalną licencje :)

 

@Grenus ja wiem.

 

 

Spokój...

 

@Soanger dobrze będzie spokój 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...