Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Quest nie działa nie wiem dlaczego


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

https://pastebin.com/GF9H3vUy

 

wszystko niby dobrze sie ładuje

wpisuje quest do quest_list

wpisuje ./qc nazwa questa

 

potem /qc

 

w grze reload q

 

 

wszystko wgrywa sie bez error ale nie pokazuje koncowego state

 

moze ktos to sprawdzic prosze?

 

w grze questa nawet nie ma

tak restartowalem maszyne

Opublikowano

Hmm, a 4 lvl masz? Jeśli dajesz komendą to relog. albo daj 3 i wbij 4 na mobach.

pc.get_level() == 4

lepiej ustawić (questa będzie można zrobić nawet na max_lvl)

pc.get_level() >= 4

i tutaj bym zmenił kolejność

 

http://wklej.org/id/3086316/

 

PS. Zaczynam od najbardziej oczywistych rzeczy xD

Opublikowano

Hmm, a 4 lvl masz? Jeśli dajesz komendą to relog. albo daj 3 i wbij 4 na mobach.

pc.get_level() == 4

lepiej ustawić (questa będzie można zrobić nawet na max_lvl)

pc.get_level() >= 4

i tutaj bym zmenił kolejność

http://wklej.org/id/3086316/

PS. Zaczynam od najbardziej oczywistych rzeczy xD

bardzo dziekuje za odpowiedź, już sprawdzam i dam znać :)

 

Niestety nic, tak wygląda komopilacja:

2lkb7m9.png

quest ma state końcowe "complete" które nie pokazują się w qc.log, tak jakby quest nie wczytywał się do końca przy czym nie sypie żadnym błedami

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...