Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Działające mh baria po uptadzie


quelto7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dołączam Się do pytania, tak wgl jakiego polecacie injectora bo jak odpalam injector gadget i extreme injector to  wywala gre " ???" 

spróbuj może podczas wchodzenia do gry lub po przez Cheat Engine ;) 

sygnatura.png

Opublikowano

Zrobili jakiś myk - jak odpalisz grę - i chcesz odpalić Injectora ( extreme ) - po prostu uruchomisz program Extreme Injector - wywala grę z zapytajnikami. Ale też coś zjebali bo połowa ludzi na serwer wejść nei może 

Gość 67d64b62d9
Opublikowano

Zrobili jakiś myk - jak odpalisz grę - i chcesz odpalić Injectora ( extreme ) - po prostu uruchomisz program Extreme Injector - wywala grę z zapytajnikami. Ale też coś zjebali bo połowa ludzi na serwer wejść nei może 

 

Dołączam Się do pytania, tak wgl jakiego polecacie injectora bo jak odpalam injector gadget i extreme injector to  wywala gre " ???" 

 

solucja:

 

1. przed uruchomieniem gry uruchamiacie extreme injector

2. klikacie settings

3. start in secure mode

4. włączacie grę

5. ???

6. profit

 

VtrE4ce.png

Opublikowano

 

Zrobili jakiś myk - jak odpalisz grę - i chcesz odpalić Injectora ( extreme ) - po prostu uruchomisz program Extreme Injector - wywala grę z zapytajnikami. Ale też coś zjebali bo połowa ludzi na serwer wejść nei może 

 

Dołączam Się do pytania, tak wgl jakiego polecacie injectora bo jak odpalam injector gadget i extreme injector to  wywala gre " ???" 

 

solucja:

 

1. przed uruchomieniem gry uruchamiacie extreme injector

2. klikacie settings

3. start in secure mode

4. włączacie grę

5. ???

6. profit

 

VtrE4ce.png

 

No nie pieprz bzdur jak nie wiesz - w momencie uruchomienia programu "Extreme Injector" wywala klienta, zanim cokolwiek w nim jeszcze zrobisz. Do tego zjebali cały serwer tym gównem - nkt nie ma dmg i nie można nic bić i robić. 

 

Zrozum - odpalasz Injectora zanim cokolwiek zrobisz - wywala klienta barii. A twoje ssy możesz se w kosz wpakować. I PROFIT - wysrać z porannym wypróżnieniem. 

 

 

EDIT> Masz mózgu 

 

[Hackshield] Nasz system wykryl niebezpieczenstwo: Nie mozesz uzywac Injectorow - wylaczono proces gry.

 

Wprowadzili jakiś syf do klienta. 

Gość 67d64b62d9
Opublikowano

 

 

Zrobili jakiś myk - jak odpalisz grę - i chcesz odpalić Injectora ( extreme ) - po prostu uruchomisz program Extreme Injector - wywala grę z zapytajnikami. Ale też coś zjebali bo połowa ludzi na serwer wejść nei może 

 

Dołączam Się do pytania, tak wgl jakiego polecacie injectora bo jak odpalam injector gadget i extreme injector to  wywala gre " ???" 

 

solucja:

 

1. przed uruchomieniem gry uruchamiacie extreme injector

2. klikacie settings

3. start in secure mode

4. włączacie grę

5. ???

6. profit

 

VtrE4ce.png

 

No nie pieprz bzdur jak nie wiesz - w momencie uruchomienia programu "Extreme Injector" wywala klienta, zanim cokolwiek w nim jeszcze zrobisz. Do tego zjebali cały serwer tym gównem - nkt nie ma dmg i nie można nic bić i robić. 

 

Zrozum - odpalasz Injectora zanim cokolwiek zrobisz - wywala klienta barii. A twoje ssy możesz se w kosz wpakować. I PROFIT - wysrać z porannym wypróżnieniem. 

 

Dlatego najpierw włączasz injector w safe mode, a dopiero potem klienta gry?

Już abstrahując od twojej rzeczowej wypowiedzi to kultury trochę bo ledwo od ziemi odrosłeś, jeszcze mleko pod nosem a już się wyrażasz do osób, które usiłują pomóc w twojej nieudolnej próbie oszustwa w grze online.

 

Jak dalej się upierasz, że ci wywala extreme to masz inny

https://github.com/DarthTon/Xenos
Opublikowano

 

 

 

Zrobili jakiś myk - jak odpalisz grę - i chcesz odpalić Injectora ( extreme ) - po prostu uruchomisz program Extreme Injector - wywala grę z zapytajnikami. Ale też coś zjebali bo połowa ludzi na serwer wejść nei może 

 

Dołączam Się do pytania, tak wgl jakiego polecacie injectora bo jak odpalam injector gadget i extreme injector to  wywala gre " ???" 

 

solucja:

 

1. przed uruchomieniem gry uruchamiacie extreme injector

2. klikacie settings

3. start in secure mode

4. włączacie grę

5. ???

6. profit

 

VtrE4ce.png

 

No nie pieprz bzdur jak nie wiesz - w momencie uruchomienia programu "Extreme Injector" wywala klienta, zanim cokolwiek w nim jeszcze zrobisz. Do tego zjebali cały serwer tym gównem - nkt nie ma dmg i nie można nic bić i robić. 

 

Zrozum - odpalasz Injectora zanim cokolwiek zrobisz - wywala klienta barii. A twoje ssy możesz se w kosz wpakować. I PROFIT - wysrać z porannym wypróżnieniem. 

 

Dlatego najpierw włączasz injector w safe mode, a dopiero potem klienta gry?

Już abstrahując od twojej rzeczowej wypowiedzi to kultury trochę bo ledwo od ziemi odrosłeś, jeszcze mleko pod nosem a już się wyrażasz do osób, które usiłują pomóc w twojej nieudolnej próbie oszustwa w grze online.

 

Jak dalej się upierasz, że ci wywala extreme to masz inny

https://github.com/DarthTon/Xenos

Boże... takich jak ty powinni wywalać z tego forum. Oszust to ty - bo pokazujesz coś co gówno ma do rozwiązania problemu :) A sefe Mode w Extreme Injectorze możesz sobie głęboko wsadzić. Nie działa. Twoje madrości nie pomogły. Profitu nie będzie. Wciskaj kit dalej. 

Opublikowano

 

Boże... takich jak ty powinni wywalać z tego forum. Oszust to ty - bo pokazujesz coś co gówno ma do rozwiązania problemu :) A sefe Mode w Extreme Injectorze możesz sobie głęboko wsadzić. Nie działa. Twoje madrości nie pomogły. Profitu nie będzie. Wciskaj kit dalej.

 

Próbowałeś tego run.exe co podałem?

2vuhg8m.jpg

Opublikowano

Tak z tym działa. Żadne Safe mody nie działają. Teraz i tak off. Bo się chyba obudzili i naprawiają. Zobaczymy tylko co jeszcze zjebią. 

 

Edit. Już nie działa. 

 

 

EDIT2. 55 % obciążenia procka przez sam proces Barii  - Jak Sudak, Tak sensual to debile. 

Opublikowano

Co wy pierdolicie, extreme w safe mod'zie działa..

Tak działa że się nawet klient nei uruchamia. Beka :D A z uruchomionym klientem - wywala zapytajniki :P Więc śmieszkuj dalej :D 

Opublikowano

m2bob dziala tylko nie wiem czemu mobber nie dziala...

Są tacy co wydadzą hajs na "cheaty" do metina, a są i tacy którzy się z tego śmieją :) Więc nie ;) M2bob mnie nie interesuje :D Czekam aż ktoś miły udostępni coś innego i działającego ( jak na chwilę działający plik run.exe który był tu podany wcześniej). Bo ludzie dalej grają i używają ale na pewno nie na Safe mode injectora bo to gówno a nie działa :D 

Opublikowano

Odpalasz Extreme Injector ustawiasz safe mode.

Zamykasz Extreme Injectora.

Odpalasz przez run.exe i odpalasz injectora.

 

Łał, takie zaawansowane 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...