-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
KaszanaLubiZryć
KaszanaLubiZryć
siemanko, piszę temat bo mam problem z za bardzo reinstala windowsa nie chce bo za duzo programów tu mam i by trzeba je instalować z tydzień od nowa.
no to tak wlaczam kompa jak już jest to zapraszamy muli jak skurwysyn zajmuje mu ok 5-10minut zanim wlaczyć da rade cos
druga sprawa przy xenoverse 2 łape frezzy przy rozdzielcosci 1280-1024 bodajze miga ekran sa czarne przeswity
instalacja xenoverse zajmuje 10h! nie wiem jakim cudem.
wiec czekam na pomysly z naprawą pozdro.
komp to
windows 7 ultimate 64 po terminie nie moge znaleśćkeya jakby ktoś mógł podrzucić to dzieki z góry
Ram 8GB
procesor: AMD FX-4100 Quad-Core Processor 3,60GHz
jak coś to pisać jezeli chodzi o skan karty graficznej to gt 520
dodam jeszcze ze przy uzywaniu opery zjebuje procka do 100% takich rzeczy to ja jeszcze nie widzialem
i jeszcze jedno nigdy nie uzywam jakiś antyvirusow bo mnie to w*****a niesamowicie i zapora oczywiscie jest off od zawsze
@Wolen
6 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.