Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie wiecej osob gra i co stabilniejsze vesteris czy nebris?


UnluckyPanda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam Vesterisa. Za jakiś czas wprowadzą fajny update :)

Jeżeli nie przeszkadza ci wpadka administracji Nebrisa z leakiem db to też jest to serwer godny polecenia.

ExtHL5R.gif

Opublikowano

Terabithia.pl jest lepsza niż te 2 serwery razem wzięte

 

Jeszcze raz zobacze te przykrą osraną reklamę na moim fanpejdżu. To nie ręczę za pingi

omvwi3.jpg

Opublikowano

 

Terabithia.pl jest lepsza niż te 2 serwery razem wzięte

Jeszcze raz zobacze te przykrą osraną reklamę na moim fanpejdżu. To nie ręczę za pingi

To pewnie ludzie rozsyłaja sami reflinki bo chcą smy

I nie mam z tym serwerem nic wspólnego tylko pisze że jest lepszy od tych dwóch bo to prawda :)

Opublikowano

 

 

Terabithia.pl jest lepsza niż te 2 serwery razem wzięte

Jeszcze raz zobacze te przykrą osraną reklamę na moim fanpejdżu. To nie ręczę za pingi

To pewnie ludzie rozsyłaja sami reflinki bo chcą smy

I nie mam z tym serwerem nic wspólnego tylko pisze że jest lepszy od tych dwóch bo to prawda :)

 

 

Pisałeś palancie na fanpejdżu dokładnie w ten sam sposób. Frajerze

omvwi3.jpg

Opublikowano

 

 

 

Terabithia.pl jest lepsza niż te 2 serwery razem wzięte

Jeszcze raz zobacze te przykrą osraną reklamę na moim fanpejdżu. To nie ręczę za pingi
To pewnie ludzie rozsyłaja sami reflinki bo chcą smy

I nie mam z tym serwerem nic wspólnego tylko pisze że jest lepszy od tych dwóch bo to prawda :)

Pisałeś palancie na fanpejdżu dokładnie w ten sam sposób. Frajerze

Zrozum że oni mają system poleceń za które dostaje się % sm od doładowanej sumy i to ludzie sami rozsyłają i być może spamują też na twoim zjebanym fanpejdżu

Więc nie wyzywaj :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...