Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę się ruszyć na moim serwerze


Tremo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć mam pewien problem z paczką, pobrałem podstawową od grzeogrza2017, zacząłem ją modyfikować (usuwać niepotrzebne rzeczy, dodawać nowe pluginy i skrypty).

Po czym borykam się z problemem, że po zalogowaniu przejdę 5-6 kroków i bum nie mogę się ruszyć tzn. jak wcisnę 2x W to widać jak pode mną wylatują kwadraciki tak jakbym sprintował, ale w miejscu.

Skakać mogę, jak przy skoku przytrzymam W to się przesunę, kolega też tak ma, po X zalogowaniu mogę się poruszyć (chodzić, działa), raz po 4 razie raz po 25.

Nigdy nie spotkałem się z takim problemem, pozdrawiam.

 

Pluginy wyrzucałem jeden po drugim i odpalałem, nic.

łapcie ss z pluginów może pomogą http://prntscr.com/esx3rr 

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

wgraj silnik paperspigot latest

https://yivesmirror.com/downloads/paperspigot

użyj polecenia

/speed 1

wgraj skrypt

on join:
	reset walk speed of player
	stop

usuń plugin authme i sprawdź czy problem został naprawiony

 

jeśli problem został naprawiony

jeśli problem nie został naprawiony

  • podaj timingi
    /timings on
    
    /timings paste

p.s

zamień plugin setspawn na essentialsxspawn

https://www.spigotmc.org/resources/essentialsx.9089/

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

@macjoker007

Więc tak wgrałem tego paperspigota 1.11.2 (Nie ma może wersji 1.10.2, bo nie widziałem)

I nadal występował ten błąd, wpisałem /speed 1 okej działa.

Wrzuciłem tego skrypta i teraz przy wejściu już normalnie wszystko działa, to nie przez authme (wyrzuciłem go z plugins i odpaliłem serwer, dalej nei mogłem się ruszać, ale zaaktualizuje) Skoro ten skrypt to naprawia to mogę zmienić na 1.10.2 na spigocie?

 

Jeszcze raz wielkie dzięki.

 

AuthMe często powodował ten błąd z tego co pamiętam. :v

Usuń obecne AuthMe i wgraj te: https://www.spigotmc.org/resources/authme-reloaded.6269/

 

 * Jeśli masz pustą mapę (bez budowli itp) to usuń ją i zrestartuj serwer.

Tak jak napisałem pobiorę, mapy nie usunę, bo sporo już poczyniłem.

 

 

Znajdź problem w logach/konsola 

Nic nie było.

Ex Lider Counter-Strike

 

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

i jak naprawiłeś problem? bo mi sie pojawił jak zainstalowałem authmebridge na serwerach i lobby? update pluginu pomaga?

 

ZAPRASZAM NA SERWER MINECRAFT

Wersja gry: 1.15.2-1.16.X - IP: MineAdventure.PL 

TRYB: Survival+Działki, SMOCZE itemy, drop waluty! Parkoury, Eventy i dużo Więcej!

 

ma.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...