Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skrypt] E-AntyAura - antyaura w skrypcie typu DzikuAura


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!


Chciałbym przedstawić wam mój kolejny autorski skrypt! Troche kodziku "zerżniete z internetu (juz nie ^^ kodzik pozmieniany 95%)"


KODU JUZ NIE ZEZWALAM EDYTOWAC, GDYZ CZASU MI TO ZAJELO FHÓ4#@!$ (nie no 15 minut)


 


Jak to dziala?


Co 1 minute, na serwerze, skrypt spawnuje 1 "bota", 1 kratke od gracza.


Bot ma "losowa nazwe", jest to przydatne, gdyz blokuje to dodawanie "botow" do killaury ^^


 


Gracze z permisja 



antycheat.odczyt

Dostaja wiadomosc, gdy gracz uderzy bota.


Gdy gracz uderzy bota 5 razy, zostaje zbanowany.


Zabicia botow, resetuja sie co 5 dni, w mc, jest to jakies "75minut (5*15)" mniej wiecej ^^.


Dodac, usunac cos? ^^


 


 


Caly kod:


UPDEJT!!!


WYMAGANY CITIZENS (BOTY, 'STIVKI' RESPIA SIE OBOK GRACZA, ZAMIAST SILVERFISHA')



https://hastebin.com/wurifagewa.vbs

 

❤ MC.PROPACRAFT.PL 


★ SKRYPTY ★


★ TECHNIK SERWERÓW MINECRAFT ★


✮ Pomogłem? Strzej lajka! ✮


 

Opublikowano

Jaki sens ma ten skrypt?

Wyłączę target na moby i tyle z wykrywania o>O

Chyba kazdy serwer typu surwajwyl, hc, ma wlaczony target na moby.

 

 

 

Jaki sens ma ten skrypt?

A jaki sens ma dzikuaure?

Duzo osob tego uzywa. Spojrzmy na takie;

mcgramy.pl | ubermc.pl

Posiadaja dzikuaure, a gra ponad 70 osob.

 

 

2x Jaki sens ma ten skrypt?

Hmm, jaki sens ma antyaura? Sam sobie odpowiedz

 

❤ MC.PROPACRAFT.PL 


★ SKRYPTY ★


★ TECHNIK SERWERÓW MINECRAFT ★


✮ Pomogłem? Strzej lajka! ✮


 

Opublikowano

Nie wszystkie 'kilałry' posiadaja ową opcję.

Moglbym rownie dobrze napisac

SKRIPT jest bez sensu
WILDSKRIPT jest bez sensu
WSZYSTKO jest bez sensu bo w skrypcie nie mozna zrobic botuuuf!!11JEDEN

@Edit sprobuje zrobic boty, jak bede mial czas, ale przeciesz to jest bez sensu bo bendzie trzeba pobrac citizansy!!11JEDEN   ^^

 

❤ MC.PROPACRAFT.PL 


★ SKRYPTY ★


★ TECHNIK SERWERÓW MINECRAFT ★


✮ Pomogłem? Strzej lajka! ✮


 

Opublikowano

Hihi, skrypcik zrobiony, wymagane CITIZENS.

Opcja invisajbyl - niewidzialnosc = do ustawienia. TRUE - TAK | FALSE - NIE

 

Citizen widzialny dla wszystkich graczy, dlatego polecam opcje invisajbyl.

 

UPDEJT

https://hastebin.com/wurifagewa.vbs
 

❤ MC.PROPACRAFT.PL 


★ SKRYPTY ★


★ TECHNIK SERWERÓW MINECRAFT ★


✮ Pomogłem? Strzej lajka! ✮


 

  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Download nie działa!

ZAPRASZAM NA SERWER MINECRAFT

Wersja gry: 1.15.2-1.16.X - IP: MineAdventure.PL 

TRYB: Survival+Działki, SMOCZE itemy, drop waluty! Parkoury, Eventy i dużo Więcej!

 

ma.gif

Opublikowano
Dnia 9.02.2019 o 22:32, xannydev napisał:

 

Hastebin ?upadło?

Wszystkie zapiski znikły

yuppp, ale nie updało :D 

 

ZAPRASZAM NA SERWER MINECRAFT

Wersja gry: 1.15.2-1.16.X - IP: MineAdventure.PL 

TRYB: Survival+Działki, SMOCZE itemy, drop waluty! Parkoury, Eventy i dużo Więcej!

 

ma.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...