Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie odnośnie Zablokowania Pisania Na Poczekalni.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie jak zablokować każdemu użytkownikowi jak i administracji możliwość pisania na Poczekalni?.

Opublikowano

Wchodzisz w channel permissions > wpisujesz frazę "message" > odznaczasz b_client_channel_textmessage_send i po boku dajesz wartość "100".

 

Jeśli będzie jakiś problem to pisz, jestem poza domem więc nie mam jak skopiować danej nazwy. Jak wrócę po 16 to jak nie dasz rady jeszcze Ci rozpisze i dam screena. :)

Opublikowano

Nadal nic robie to według twoich screenów i nadal można wysyłać wiadomości :)

to dodaj w grand 99999

a i pamiętaj że opcja musi być odznaczona tam obok nei może być kwadracik z fajeczką 

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

Opublikowano

Jeśli chcesz coś takiego wejdź sobie w Channel permissions i ustaw tą permisję tak jak na screeni'e , wtedy nikt nie może pisać na kanale ;).

@Lowuś o ile o to chodzi a jak nie to powiedz dokładnie o co , a ci pomogę.

33990185883769702580.jpg

@Lowuś spróbuj tak

50293491712968908384.jpg

Opublikowano

 

 

Dev nadal nic :)

 

Na kanale: 

 

8831714913192491237309.png

 

A w randze serwerowej mam tak:

 

3425814913194881237309.png

 

 

Maju nadal nic :>

 

 

Mogę wejść na serwer i spróbować rozwiązać Twój problem? :) 

Opublikowano

 

 

 

Dev nadal nic :)

 

 

Na kanale: 

 

8831714913192491237309.png

 

A w randze serwerowej mam tak:

 

3425814913194881237309.png

 

Maju nadal nic :>

 

Mogę wejść na serwer i spróbować rozwiązać Twój problem? :)

Forum jest od tego, żeby na nim dyskutować..

 

W permisji: Send Text Messages To channel zamiast 100 ustaw -1111

 

Dziękuję, dobranoc

(Pseudo Technicy)

Opublikowano

 

 

 

 

Dev nadal nic :)

 

Na kanale: 

 8831714913192491237309.png

 

A w randze serwerowej mam tak:

 3425814913194881237309.png

 

Maju nadal nic :>

 

Mogę wejść na serwer i spróbować rozwiązać Twój problem? :)

Forum jest od tego, żeby na nim dyskutować..

W permisji: Send Text Messages To channel zamiast 100 ustaw -1111

Dziękuję, dobranoc

(Pseudo Technicy)

Panie "pseudo" techniku, jeśli u mnie działa mój sposób to napisałam mój więc nie widzę problemu. To, że poprosiłam go o ip to tylko i wyłącznie dlatego, że pomoc byłaby szybsza. Dlatego może przystopuj.

 

Możesz

Jeśli nie zadziała Ci żaden sposób to poproszę ip ma pw, pozdrawiam. :)

Opublikowano

Dobrze, dobrze.. @Maja..

Skoro jesteś "Technikiem" tego działu, powinnaś udzielać pomocy w tym dziale, nie poza działem..

Od tego jest ten dział, żeby każdy założyciel własnego serwera zamiast robić kolejne tematy. Powinni sprawdzić czy taki wątek już istnieje.

Skoro Ty, zachęcasz założyciela wątku do podania adresu serwera i naprawiasz błąd poza działem, to pojawią się co chwile takie tematy.

Rozumiem, chodzi Ci o jak najszybszą pomoc ale czasami warto dokończyć błąd w tym wątku.

Jednakże, tu nie chodzi o szybkość, lecz dokładność i pomoc dla wszystkich.

Ale ty jesteś profesjonalnym Technikiem tego działu, gdzie pomagasz tylko przy "Permissions" Ale to już nie kwestia rozmowy o tym.

Dziwię się, że tacy ludzie jak Ty posiadają rangę "Technik" Aczkolwiek.. Można się domyślać dlaczego posiadasz tu "Technika"..

 

 

Także, proszę o kontynuowanie błędu w tym wątku.

Czekam na odpowiedź potrzebującego.

Opublikowano

Dobrze, dobrze.. @Maja..

Skoro jesteś "Technikiem" tego działu, powinnaś udzielać pomocy w tym dziale, nie poza działem..

Od tego jest ten dział, żeby każdy założyciel własnego serwera zamiast robić kolejne tematy. Powinni sprawdzić czy taki wątek już istnieje.

Skoro Ty, zachęcasz założyciela wątku do podania adresu serwera i naprawiasz błąd poza działem, to pojawią się co chwile takie tematy.

Rozumiem, chodzi Ci o jak najszybszą pomoc ale czasami warto dokończyć błąd w tym wątku.

Jednakże, tu nie chodzi o szybkość, lecz dokładność i pomoc dla wszystkich.

 

Także, proszę o kontynuowanie błędu w tym wątku.

Czekam na odpowiedź potrzebującego.

 

Nie rozumiem co to wprowadza do tematu.

Skąd wiesz ,że po odwiedzinach u Lowusia nie napisze tutaj w czym był problem.

Jak chciałeś jej zwrócić uwagę to mogłeś napisać do niej na PW.

 

Pewnie dostanę punkciki ale YOLO :>

fPdC8vF.jpg

 

Opublikowano

 

Dobrze, dobrze.. @Maja..

Skoro jesteś "Technikiem" tego działu, powinnaś udzielać pomocy w tym dziale, nie poza działem..

Od tego jest ten dział, żeby każdy założyciel własnego serwera zamiast robić kolejne tematy. Powinni sprawdzić czy taki wątek już istnieje.

Skoro Ty, zachęcasz założyciela wątku do podania adresu serwera i naprawiasz błąd poza działem, to pojawią się co chwile takie tematy.

Rozumiem, chodzi Ci o jak najszybszą pomoc ale czasami warto dokończyć błąd w tym wątku.

Jednakże, tu nie chodzi o szybkość, lecz dokładność i pomoc dla wszystkich.

 

Także, proszę o kontynuowanie błędu w tym wątku.

Czekam na odpowiedź potrzebującego.

 

Nie rozumiem co to wprowadza do tematu.

Skąd wiesz ,że po odwiedzinach u Lowusia nie napisze tutaj w czym był problem.

Jak chciałeś jej zwrócić uwagę to mogłeś napisać do niej na PW.

 

Pewnie dostanę punkciki ale YOLO :>

 

Skoro nie rozumiesz tego co napisałem to czas najwyższy przeczytać tyle razy.. Aż dojdzie do Twojej głowy o co mi chodzi.

Niestety, ta osoba nie jest tego wart, żebym pisał do niej na prywatną wiadomość.

Teraz grzecznie opuść temat bo do takich "noname" nie należy.

Jeżeli chcesz podyskutować na ten temat zapraszam do mojego profilu. Znajdziesz tam do mnie kontakt.

 

Czekam na odpowiedź potrzebującego.

@Lowuś

Opublikowano

 

 

Dobrze, dobrze.. @Maja..

Skoro jesteś "Technikiem" tego działu, powinnaś udzielać pomocy w tym dziale, nie poza działem..

Od tego jest ten dział, żeby każdy założyciel własnego serwera zamiast robić kolejne tematy. Powinni sprawdzić czy taki wątek już istnieje.

Skoro Ty, zachęcasz założyciela wątku do podania adresu serwera i naprawiasz błąd poza działem, to pojawią się co chwile takie tematy.

Rozumiem, chodzi Ci o jak najszybszą pomoc ale czasami warto dokończyć błąd w tym wątku.

Jednakże, tu nie chodzi o szybkość, lecz dokładność i pomoc dla wszystkich.

 

Także, proszę o kontynuowanie błędu w tym wątku.

Czekam na odpowiedź potrzebującego.

 

Nie rozumiem co to wprowadza do tematu.

Skąd wiesz ,że po odwiedzinach u Lowusia nie napisze tutaj w czym był problem.

Jak chciałeś jej zwrócić uwagę to mogłeś napisać do niej na PW.

 

Pewnie dostanę punkciki ale YOLO :>

 

Skoro nie rozumiesz tego co napisałem to czas najwyższy przeczytać tyle razy.. Aż dojdzie do Twojej głowy o co mi chodzi.

Niestety, ta osoba nie jest tego wart, żebym pisał do niej na prywatną wiadomość.

Teraz grzecznie opuść temat bo do takich "noname" nie należy.

Jeżeli chcesz podyskutować na ten temat zapraszam do mojego profilu. Znajdziesz tam do mnie kontakt.

 

Czekam na odpowiedź potrzebującego.

@Lowuś

 

Łukaszku zjedz snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyć xD

snickers_PNG13925.png

 

@Temat

Pozwolenia kanału wybierz kanał i odznacz "b_client_channel_textmessage_send"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...