Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rękawica Złodzieja Czy Opłaca Sie Kupic?


Bosch_127

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam wybotowanego okolo 55lvl woja i zaczeły mi wypadac zwoje błogosławienstwa czy opłaca się kupowac rękawice złodzieja?Czy lot naprawde jest duzo większy?Nigdy nie kozystałem z itemshopu.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam mam wybotowanego okolo 55lvl woja i zaczeły mi wypadac zwoje błogosławienstwa czy opłaca się kupowac rękawice złodzieja?Czy lot naprawde jest duzo większy?Nigdy nie kozystałem z itemshopu.

Pewnie

Jak w lochu małp masz medal po 15min nawalania małp non stop\

to z rękawicą masz co 9min bez większego nawalania

 

 

 

LICZE NA ++++++++++++++++++++++++

http://www.zapunktuj.pl/rejestracja,84579.html - Pomóż stworzyć mi priva rejestrując się tam i logując conajmniej 2 razy w ciągu 2 dni. Pkt. przekaże na zakup dedyka
Opublikowano

Na 50lv jak expiłem na BO nockami z rękawicą do 10 bodzi :D

Na 55lv do V2 ,V1 idz też będą leciały.

Polecam też metki diabła

Opublikowano

Na 55? Metki diabła?

Lol

75,80 , w najgorszym wypadku 65 ;)

Kupuj rękawicę i jedziesz =d

@Down:

Jeden przypadkowy metin:

-Magnet; // 500k

-Nimfa; // 500k

-Bodzio; // 4,5kk

-Potki; // Do 100k ;)

Czyli 5,6kk ;) Są gorsze i lepsze dni - lepszy i gorszy drop ;)

Za wysoka.

Opublikowano

@UP

 

Co z tych Pro-ELo-Elo metków 75-80lv masz?

Nimf, magnet ?? żenada.... Najlepszy drop kamień duchowy ,ale to prawie z każdego metka może polecieć.

Z metka diabła/śmierci/morderstwa przynajmniej KU i KD masz pewne ^^

Opublikowano

@UP

 

Jak masz jakiegoś średniego ribka +9 to dokup czapke 1-8% trucia i na królową :D Królowa ma 60 Ty masz 55 już chyba możesz truć (nie pamiętam czy różnica lv 5 czy 4lv)

 

Na jednym marmurku z truciem można 4 królowe spokojnie rozwalić (na każdym CH)

 

Metki Diabła/Śmierci/Morderstwa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...