-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
ProjectX
ProjectX
wczoraj wyłączyłem PC, dziś odpalam i mam po logowniu sie "nie możemy się zalogować na twoje konto, jak nie chcesz utracić zmian to powinieneś się wylogować", jak się wyloguje i ponownie zaloguje to to samo sie dzieje wiec dałem żeby sie nie wylogował po czym wszystko działa poprawnie lecz wszystkie ikonki z pulpitu zniknęły (sa ale w folderach), ogolnie wszystko wydaje sie w porządku poza tym ze po odpaleniu pasku startu wszystko inaczej wygląda (nowocześniej ale jednocześnie gorzej), historia przeglądarki cala sie usunęła, na TS3 wszystkie adresy, registerki poszły w pi*du też. Ustawienia vegasa i fotoszopa też poszły w c**j a sporo tego było ;/
Ktoś wie czy to tylko jakaś głupia aktualizacja czy coś jeszcze? Da sie gdzies ustawić by kolejnych aktualizacji nie robiło, albo PRZYWRÓCIĆ jakoś wcześniejsze wygląd systemu etc..?
EDIT- nie ważne, po zresetowaniu kompa zaraz jak tego posta napisałem wszystko wróciło do normy, lol
0 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.