Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Instalacja SinusBotów (6 botów) na Debian 8 [DLA 'ZIELONYCH']


ZbyszeekMPC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie ! W tym poradniku chciałbym wam przedstawić jak zainstalować boty muzyczne [24/7h] na systemie Debian 8 !

 

---------------------------------

 
1.Aktualizujemy maszynę :

apt-get update
apt-get upgrade
apt-get install x11vnc xinit xvfb libxcursor1 ca-certificates bzip2 screen
update-ca-certificates
apt-get install libglib2.0-0
2.Teraz przechodzimy do folderu gdzie będzie BOT :
cd /opt

3.Pobieramy plik z botem na pulpit :

http://www109.zippyshare.com/d/Se3BKdix/405227/ts3soundboardbot.tar.bz2

4.Rozpakowujemy plik na pulpicie. Wchodzimy do FTP naszego VPS i do folderu "opt" wrzucamy folder " ts3soundboard"

 

5.Przechodzimy do katalogu z rozpakowanym botem :

cd /opt/ts3soundboard

6.Instalujemy TeamSpeak 3 :

wget http://dl.4players.de/ts/releases/3.0.18.2/TeamSpeak3-Client-linux_amd64-3.0.18.2.run

7.Nadajemy uprawnienia :

chmod 0755 TeamSpeak3-Client-linux_amd64-3.0.18.2.run

8.Uruchamiamy TeamSpeak 3 :

./TeamSpeak3-Client-linux_amd64-3.0.18.2.run

Klikamy [ENTER] [Q] i wpisujemy [y] i [ENTER]

9.Przenosimy plugin :

cp libsoundbot_plugin.so /opt/ts3soundboard/TeamSpeak3-Client-linux_amd64/plugins

10.Nadajemy uprawnienia :

chmod 0755 ts3bot

11.Aktualizujemy BOTA :

./ts3bot -update

12.Odpalamy BOTA :

screen xinit /opt/ts3soundboard/ts3bot -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac

13.Kiedy już wszystko nam się załaduje wpisujemy w konsoli :

screen -A -m -d -S TSMBot  xinit /opt/ts3soundboard/ts3bot -RunningAsRootIsEvilAndIKnowThat -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac

I klikamy [ENTER]

14.Teraz wyłączamy SSH i logujemy się do bota ! W przeglądarce wpisujemy :

http://IPmaszyny:8087/

Domyślny login to admin a hasło foobar :D Myślę że pomogłem
 
Aktualnie macie licencje na której można utworzyć maksymalnie 6 botów muzycznych. Jeśli chcecie żebym dał poradnik jak zainstalować nie skończoną ilość botów to piszcie. Jeśli coś nie działa proszę śmiało pisać. Spis stacji radiowych macie tutaj : 

http://www.mpcforum.pl/topic/1566685-spis-stacji-radiowych-do-sinusbota/#entry13226994

 Tutaj macie skan pliku z botem :

https://www.virustotal.com/pl/url/4fea3c8ff197ebfbba36028f3b747c035cfbe7ddf8be797921acb9aed46ba416/analysis/1490784451/

 
PS.Tak wiem że Artur napisał podobny poradnik, lecz ja chciałem pokazać jak ja go instaluje na swój sposób. Pozdrawiam !

 

EDIT. Tutaj macie pana który wszystko ładnie pokazuje 


 Wzorowalem się na nim :D

Telegram: @krystekkk2
TS3: Teamalko.pl
Mail: [email protected]
GG: 61392960

Opublikowano

Witam :)

Przejdziemy do konkretów :p

Poradnik z YouTube ,

Ao to i dowód : https://m.youtube.com/watch?v=-uWWeK9sX_M

 

Tam jest umieszczony taki link : http://wklej.org/id/2734726/

 

Przed edycją @1361622928-U485574.pngkrystekkk2 gdy dopisał właśnie to :)

Kontakt ze mną :
☆ GaduGadu : 60687952
☆ Prywatna Wiadomość na MPC.
Pomagam przy serwerach TeamSpeak3 !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...