Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[17] PL/Calcio A/Ligue 1, 4-3-2-1/4-3-1-2/4-3-3, 100k


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Część gry (FIFA 15/16/17): 17
Hybryda (Tak/Nie): X
Liga lub narodowość: BPL , Calcio , Ligue 1 
Formacja: 4321 | 4312 | 433 | 
Ilość monet:100k
Platforma: PS4
Czego oczekuję: Chciałbym żeby Harry Kane był wykorzystywany w 100% Grałem nim na ŚPO na formacji 4321 i grało się bardzo przyjemnie 

 

6362406062817355881061661.jpg

Opublikowano

Mam rozumieć, że chcesz hybrydę z ligą francuską, włoską i angielską, czy jak? Kane ma być koniecznie na ŚPO czy może być też na N?

 

Opublikowano

Mam rozumieć, że chcesz hybrydę z ligą francuską, włoską i angielską, czy jak? Kane ma być koniecznie na ŚPO czy może być też na N?

Harry Kane Dow. pozycja ale liga jedna z tych lub hybryda 

 

Mój błąd mogłem lepiej to napisać 

Opublikowano

 

Mam rozumieć, że chcesz hybrydę z ligą francuską, włoską i angielską, czy jak? Kane ma być koniecznie na ŚPO czy może być też na N?

Harry Kane Dow. pozycja ale liga jedna z tych lub hybryda 

 

Mój błąd mogłem lepiej to napisać 

Cóż, ciężko będzie zrobić Calcio A lub Ligue 1 z Kane, żeby było zgranie. Dlatego zrobiłem ligę angielską: https://www.futbin.com/17/squad/2569795

Kante kup na koniec. W zależności ile Ci starczy, kup sobie 83 lub 81.

 

Opublikowano

Złożyłem taki skład https://www.futbin.com/17/squad/2619463 i wpadło mi ostatnio trochę coinsów i kogo lepiej kupić Rugani IF czy Vardy ?

Powiesz mi po co robiłem Ci skład, skoro i tak zrobiłeś swój własny, zachowując jedynie Sturridge? Nie rozumiem po co marnować czas. Co do tego Ruganiego, to jak musisz go juz mieć, to daj go w Informie, choć ja na Twoim miejscu zmieniłbym cały skład ;)

 

Opublikowano

 

Złożyłem taki skład https://www.futbin.com/17/squad/2619463 i wpadło mi ostatnio trochę coinsów i kogo lepiej kupić Rugani IF czy Vardy ?

Powiesz mi po co robiłem Ci skład, skoro i tak zrobiłeś swój własny, zachowując jedynie Sturridge? Nie rozumiem po co marnować czas. Co do tego Ruganiego, to jak musisz go juz mieć, to daj go w Informie, choć ja na Twoim miejscu zmieniłbym cały skład ;)

 

Pytam się o skład by się wzorować tylko nigdy nie składam 1:1 a że nie lubie LO z angli a miałem alex sandro w klubie to go wykorzystałem a z twojego składu zachowałem sturidge a niedługo kupie vardiego :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...