Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Różnica cen tej samej książki?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema wszystkim.

 

Wie ktoś może skąd się wzięła tak wysoka różnica cen u sprzedawców? <tu był link lel>

Te droższe wersje po 40zł różnią się czymś więcej niż tylko okładką?

Opublikowano

Skoro nie zauważył że cena uzależniona jest od jakości i wydawcy to widocznie nie zauważył tez że te najtańsze to używane. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Skoro nie zauważył że cena uzależniona jest od jakości i wydawcy to widocznie nie zauważył tez że te najtańsze to używane. 

Zauważyłem ;) jednak to nie zmienia faktu, że są książki za 7zł(używane) i za 30zł(używane) ;)

 

Skoro mówicie, że nie różnią się niczym innym poza jakością okładki/papieru to temat można zamknąć.

Opublikowano

Skoro nie zauważył że cena uzależniona jest od jakości i wydawcy to widocznie nie zauważył tez że te najtańsze to używane. 

Wpływają również na to koszta wysyłki. Bo może coś być za 35zł + kurier 6 zł, a coś za 25+ kurier za 16.

Więc, jeżeli kupuje się więcej książek to opcja nr. 2 jest bardziej korzystna, zakładając, że wszystkie książki mają "niższe" ceny, a do paczki wejdzie więcej niż 1 lektura.

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Nie rozumiem zdziwienia, przecież to jest ALLEGRO gdzie każdy może sobie wystawić za taką cenę jaką mu sie spodoba z kosztami wysyłki i na tym zarobi.

 

Akurat tą samą książkę mam w jednej księgarni też z a 50% , w innej zniżkę 20% a w jeszcze innej mam za darmo bo to ebook jak myślisz gdzie wezmę książkę ? 

 

Jak widać ani cena ani koszty wysyłki nie świadczą o cenie końcowej tylko popyt i podaż, a na allegro szczególnie DOBRY OPIS przy którym byle gówno można sprzedać lepiej niż towar lepszy. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...