Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy Da Się Stworzyć Serwer No-Hamachi Na Wewnętrznym Ip


SaperMT2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak w temacie mam pytanie czy da się stworzyć serwer no-hamachi na wewnętrznym ip (chodzi mi o serwer Metin2) licze na szybką odpowiedź

reflink

Opublikowano

@UP Jak się nie znasz to nie pisz, twój post to spam ...

Nie da się, jak masz wew. to możesz sobie najwyżej hamachi zrobić ,,,

 

@Down, czyli na to samo wychodzi ...

Opublikowano

@UP Jak się nie znasz to nie pisz, twój post to spam ...

Nie da się, jak masz wew. to możesz sobie najwyżej hamachi zrobić ,,,

@@UP

 

mial race da sie zrobic ...

z tym ze tylko host bedzie sie mogl polaczyc nikt wiecej :>

3053080006.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

nie wiem jaki sens robic 1000 tutow o tym samym... tut powinien zawierac cos nowego a nie cos co bylo oklepywane rok temu..

old-metin.jpg
Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/112308-generator-questow-beta/
http://www.mpcforum.pl/topic/109756-tutitemy-i-lvl-na-start/

-,-" Tępić lenistwo !!! Kill, kill, kill !!!

Jeszcze raz dotknij mojej sygny...

1646212_2_12.png

Opublikowano

Dokładnie taki quest można zrobić przez questgenerator... kolejny bezsensowny tut

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

Więc zrobiłam swojego serwa Hamachi. Serwer jest tylko dla mnie, mojego brata i kuzynek/kuzynów. Zrobiłam sobie konto i im tak samo. Zrobiłam siebie GM. I gdy próbowałam ich zrobić, to udawało się, ale gdy wchodzili do gry, nie byli GM i ja tez nie! Weszłam ponownie w Navicata [bo tam to wszystko robiłam] i wyskoczył jakiś tam błąd 1193 - coś tam z gmlist. Na tej liście nie było nikogo! Usunęłam gmlist, wleiłam kopię i byłam tam znowu ja, rain itd. Weszłam do gry - byłam GM. Jak zrobić, by i oni byli GM? I jeśli to ich konta wpisuję, to tam, gdzie mam wpisać dokładne IP z hamachi mam wpisać swoje czy ich?! ;<<

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

swoje bez koncowki 100 ip bo (nie wiem czy ci to cos powie) ruch sieciowy jest kierowany przez twojego kompa

57199140501148694665.png

Opublikowano

Witam, mam dwa pytania.

1. Jakie sa domyslne raty na plikach rain.

2. Czy można zrobić, żeby sieci hamachi były na dwóch kompach?

tzn. na moim kompie zrobione i na kompie kolegi, tak aby łączyło dobrze?

Leci +/- w zależności jak kto woli.

World of metin2: 2Hanz, Shinshoo

Opublikowano

Raty to chyba 200%

A co do sieci To jezeli ty zrobisz siec dajmy na to 1MT2, i kolega bedzie w tej sieci i on zrobi swoja 2MT2 to bedziesz mogl wejsc np. na jego serwer nie wchodząc do jego sieci.

Czyli tak ty masz siec 1MT2 kolega jest w twojej sieci on robi siec 2MT2 i ty nie musisz byc w jego sieci zeby zalogowac sie na jego serwer

To jest jedyne mozliwe polaczenie. Nazwy sieci oczywiscie sa przypadkowe...

shaylarenjeans.gif

DarkAyss to miszcz i kox !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...