Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gracze nie mogą otwierać Enderchestów i Enchantu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapewne masz ustawioną flagę build na deny dlatego to blokuje, ustaw na allow. Jeśli chcesz blokować teren daj passthrough deny. I wszystko powinno śmigać.

sygn.png

Opublikowano

Zapewne masz ustawioną flagę build na deny dlatego to blokuje, ustaw na allow. Jeśli chcesz blokować teren daj passthrough deny. I wszystko powinno śmigać.

Nie działa dalej, 

Moj serwer to SkyBlock i gracze w swiecie Spawn nie moga uzywac enchantu a na swoich wyspach moga.. Juz nie wiem o co chodzi

Opublikowano

Ale Wy kręcicie. Jak gość wpisze build allow to wszyscy będą mogli tam budować. Build jest z automatu wyłączane po nałożeniu regionu, po dodaniu deny blokuje wszystkim bez specjalnej permisji. Żeby wyzerować daną flagę należy podać TYLKO flagę: zamiast build allow, wpisujemy same build. 

 

A teraz od początku. 

 

Nakładasz na teren region. Czysty. Gracze z automatu już nie mogą na nim budować. Jeśli chcesz, żeby gracze mogli korzystać ze wszystkiego co się znajduje na spawnie (skrzynie, enderchesty, drzwi, przyciski, etc.) to wpisz komendy:

 

/rg flag <nazwa_regionu> interact allow

/rg flag <nazwa_regionu> chest-access allow

/rg flag <nazwa_regionu> use allow

 

Sprawdzasz, czy wszystko działa i nakładasz kolejne flagi, te które chcesz. 

 

Pamiętaj też, że region spawnu musi mieć największy priorytet, musi być najważniejszy. Jak ustawiasz kolejne regiony to wpisuj np.: /rg setparent <arena> <spawn>, wtedy flagi ustawione na spawnie, będą też ustawione na arenie, ale flagi z areny nie będą dotyczyć spawnu.

Opublikowano

Ale Wy kręcicie. Jak gość wpisze build allow to wszyscy będą mogli tam budować. Build jest z automatu wyłączane po nałożeniu regionu, po dodaniu deny blokuje wszystkim bez specjalnej permisji. Żeby wyzerować daną flagę należy podać TYLKO flagę: zamiast build allow, wpisujemy same build. 

 

A teraz od początku. 

 

Nakładasz na teren region. Czysty. Gracze z automatu już nie mogą na nim budować. Jeśli chcesz, żeby gracze mogli korzystać ze wszystkiego co się znajduje na spawnie (skrzynie, enderchesty, drzwi, przyciski, etc.) to wpisz komendy:

 

/rg flag <nazwa_regionu> interact allow

/rg flag <nazwa_regionu> chest-access allow

/rg flag <nazwa_regionu> use allow

 

Sprawdzasz, czy wszystko działa i nakładasz kolejne flagi, te które chcesz. 

 

Pamiętaj też, że region spawnu musi mieć największy priorytet, musi być najważniejszy. Jak ustawiasz kolejne regiony to wpisuj np.: /rg setparent <arena> <spawn>, wtedy flagi ustawione na spawnie, będą też ustawione na arenie, ale flagi z areny nie będą dotyczyć spawnu.

Działa!

Jeszcze dałem enchant za blisko spawnu i w konfiguracji spawn protection musialem dać na 0.

Dałem na 0. Nie działało. Zrobiłem to co napisałeś i działa. Dziękuję bardzo :)

Temat do zamknięcia!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...