Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana rang i kanałów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chcę podmienić kanały i rangi na TS3.

 

https://scr.hu/Mqy1kq

 

Na TS3-1 mam wszystko porobione i chcę zrobić  dokładnie takie same rangi na srwerze TS3-2.

 

Czy jest taka możliwość żeby skopiować pliki z TS3-1  na TS3-2?

 

Obydwa serwery są na tym samym VPS i TS3-2 jest zreobiony na YATQA.

 

^^ Pozdrawiam.

 

 

Opublikowano

Wyłącz oba serwery i zamień porty poprostu

 

W jakim celu? Rozwiń wypowiedź.

 

Nie chcę zamieniać serwerów, tylko skopiować z jednego na drugi.

Opublikowano

Podmień plik 'ts3server.sqlitedb' z jednego na drugi.

 

Z racji tego, że obydwa serwery są na tej samej maszynie i w tym samym folderze

(home/ts3, drugi serwer jest zrobiony przez YATQA),

mam tylko jeden plik ts3server.sqlitedb na obydwa TS3.

Poproszę o wypowiedź kogoś, kto wie o co chodzi.

 

:D

Specjalista
Opublikowano

tab3.png

Wykonaj sobie zrzut serwera - czyli jego kopie. Chodzi o okienko z numerem 6

Jak zrobisz kopie to wgrasz ja na drugi. Kopia robi sie tylko jednego serwera wirtualnego takze tutaj nie ma problemu.

Opublikowano

tab3.png

Wykonaj sobie zrzut serwera - czyli jego kopie. Chodzi o okienko z numerem 6

Jak zrobisz kopie to wgrasz ja na drugi. Kopia robi sie tylko jednego serwera wirtualnego takze tutaj nie ma problemu.

 

Rzut wykonany z TS3-1, zapisany.

Rzut przywracany plikiem zapisanym, i .....

https://scr.hu/ZL8ZDj

Dodam że TS3-2 znikną. :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ok, wszystko zrobione jak napisał PGS, mmusiałem tylko YATQA przeinstalować i poszło.

 

Dziękuję.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...